Najnowsze Wyniki/Kalendarz

Kolejne oświadczenie BM Slam Stali S.A! "Bezwględnie nie widzimy już możliwości współpracy z panią Drozd"

Karol Wasiek
Karol Wasiek
Trwa spór na linii Klubu Sportowego Stal i BM Slam Stal S.A. Spółka w czwartkowy wieczór wydała kolejne oświadczenie, w którym zaznaczyła, że nie widzi już możliwości współpracy z prezes Drozd.

Z uwagi na to, iż Zarząd BM SLM Stal SA nadal podtrzymuje wcześniejsze stanowisko gry w ekstraklasie, wzywa KS Stal Ostrów do bezzwłocznego przekazania poniższych dokumentów:

 • Porozumienia o przejęciu długów KS STAL przez BM SLAM STAL SA o treści uzgodnionej na spotkaniu w dniu 22 lipca 2015r. tj., o przejęciu wyłącznie długów wynikających z nieuregulowanych wypłat premii dla zawodników i trenera w wysokości ok 61.000 zł.
 • Oświadczenia podpisanego przez KS Stal w którym Klub jednoznacznie stwierdzi, iż KS STAL nie posiada innych zobowiązań, które podlegałyby obligatoryjnemu przejęciu przez BM SLAM STAL SA niż te które wskazano powyżej oraz że Klub KS STAL w razie późniejszego ujawnienia zadłużenia mogącego mieć wpływ na występy w ekstraklasie poniesie wyłączną odpowiedzialność z tego tytułu i ureguluje niezwłocznie to zadłużenie.
 • Zapewnienia (porozumienia) o przekazaniu BM SLAM STAL SA przez KS STAL prawa do wyłącznego dysponowania halą sportową w sezonie 2015/2016 gdzie BM SLAM STAL SA będzie w tym okresie ponosił wszelkie koszty utrzymania tej hali.

Ostateczny termin przekazania ww. dokumentów upływa z dniem 31 lipca br., o godziny 15.00.

W momencie otrzymania wymaganej dokumentacji BM Slam Stal SA natychmiast przystąpi do złożenie niezbędnego odwołania do Komisji Odwoławczej PZKosz i nadal będzie dążyć do uzyskania licencji na grę w ekstraklasie.

Mamy również nadzieję, że prezes KS Stal Ostrów - Krystiana Drozd, nie będzie kierowała się wyłącznie prywatą, lecz dobrem koszykówki męskiej w Ostrowie. Tym samym podejdzie do tej kwestii w odpowiedzialny sposób i zakończy swoje zupełnie nie zrozumiałe, momentami śmieszne wywody.

Nadmieniamy również, że zarząd BM Slam Stal SA nie będzie w żadne sposób ustosunkowywał się do kolejnego żenującego oświadczenia prezes KS Stal, które zupełnie nic nie wnosi do starań o przyznanie licencji.

Chcemy także zaznaczyć, iż w momencie uzyskania licencji do gry w ekstraklasie, zarząd BM Slam Stal SA bezwzględnie nie widzi już możliwości dalszej współpracy z panią Krystianą Drozd.

Zarząd BM Slam Stal SA

Czy klub z Ostrowa Wielkopolskiego zagra w TBL?

zagłosuj, jeśli chcesz zobaczyć wyniki

Komentarze (13):

 • PiesNaBaby Zgłoś
  To trzeba mieć tupet, żeby przyjść do klubu i rozstawiać jego zarząd po kątach. Klub ma bezsporny sukces w doprowadzeniu drużyny do mistrzostwa I ligi i sukcesem sponsorów jest że
  Czytaj całość
  postawili na takiego konia. Ale obstawiać konia a wystawiać go w gonitwie to dwie różne rzeczy.
  • fazzzi Zgłoś
   Szanowni Państwo Ostowianie. Zamknijcie się na 24h w jakimś lokalu. Zamówcie po dobrym bo zimnym browcu. I po tym wszystkim: wydajcie ostateczny komunikat... żeby nie było to czy tamto...
   Czytaj całość
   "gramy w TBL". Z tego lokalu to szopka powstaje póki co...;(
   • pancio Zgłoś
    Do romek321.Ujęły mnie ich dotychczasowe pieniądze na działalność Stali. Gdzie była by dzisiaj Stal gdyby nie oni, może pałętalibyśmy się w II lidze.
    Wszystkie komentarze (13)

    Komentarze (13)

     Wszystkie komentarze (13)
     PRZEJDŹ NA WP.PL