Najnowsze Wyniki/Kalendarz

Evan Ravenel zagra w Japonii. "Kilka klubów z TBL mnie chciało"

Karol Wasiek
Karol Wasiek
Mimo całkiem ciekawych ofert z Tauron Basket Ligi, Evan Ravenel przenosi się do Japonii. Jego nowym klubem będzie Okinawa Kings.

Evan Ravenel tylko przez kilka miesięcy reprezentował barwy Polpharmy Starogard Gdański. Grę na Kociewiu pokrzyżowała mu kontuzja kolana.
Amerykanin kontuzji kolana nabawił się przed spotkaniem z Treflem Sopot. Miał wrócić po miesiącu, ale uraz okazał się poważniejszy i gracz nie zdołał wrócić na ligowe parkiety.

W Starogardzie Gdańskim z wielkim żalem rozstawali się z Evanem Ravenelem. Amerykanin do momentu odniesienia kontuzji był liderem zespołu i świetnie prezentował się na parkietach Tauron Basket Ligi. Środkowy przeciętnie notował 18,5 punktu i 9,3 zbiórki w każdym meczu.

Zawodnikiem interesowali się działacze kilku klubów z TBL, ale ostatecznie Amerykanin zdecydował się na wyjazd do Japonii. Jego nowym zespołem będzie Okinawa Kings.

- To prawda, że kilka klubów z TBL mnie chciało. Otrzymałem propozycje z Polpharmy, AZS-u Koszalin, Energi Czarnych, King Wilków Morskich i Polskiego Cukru. Żadna z tych ofert nie była jednak tak dobra, jak ta z Japonii. To była propozycja nie do odrzucenia. Musiałem z niej skorzystać - komentuje Ravenel.

Justin Ward nowym podkoszowym Polpharmy

Komentarze (1):

Komentarze (1)

×
PRZEJDŹ NA WP.PL