Najnowsze Wyniki/Kalendarz

Oficjalnie: Kamil Zywert na dłużej w Stelmecie BC, powrót Marcela Ponitki

Dawid Borek
Dawid Borek
Kamil Zywert co najmniej przez kolejne dwa lata będzie grał w Stelmecie BC Zielona Góra. Po rocznym pobycie w Stanach Zjednoczonych, do Winnego Grodu wraca Marcel Ponitka.

Kamil Zywert w minionym sezonie borykał się z kontuzją, przez co był rzadkim gościem na parkiecie. Młodemu zawodnikowi udało się jednak zadebiutować w Pucharze Europy oraz zanotował kilkanaście minut na polskich parkietach.


Marcel Ponitka z kolei przez ostatni rok występował w amerykańskim Montverde. Teraz młodszy brat nowego zawodnika Stelmetu BC Zielona Góra - Mateusza Ponitki, wraca do Polski. 17-latek ma być ważnym punktem Muszkieterów Nowa Sól.

- Marcel ma z nami jeszcze roczny kontrakt i po tym rocznym pobycie w USA wraca do zespołu. Ma być dużym wzmocnieniem Muszkieterów Nowa Sól, ale liczę też na to, że także w pierwszej drużynie, pod okiem Saso Filipovskiego, pokaże i rozwinie swoje umiejętności - powiedział na łamach basketzg.pl Janusz Jasiński.

źródło: basketzg.pl

Komentarze (1):

 • ShelbyGT500 Zgłoś
  Czy dla takiego zawodnika na prawdę nie byłoby lepsze grać regularnie chociaż po 10 min w innym zespole TBL, zamiast grzać ławę w ZG ?Zakładam, że nie chodzi o kasę, bo chyba nie ona
  Czytaj całość
  teraz powinna być najważniejsza dla niego.

  Komentarze (1)

  ×
  PRZEJDŹ NA WP.PL