Najnowsze Wyniki/Kalendarz

Polacy w środę wylatują do Montpellier

Karol Wasiek
Karol Wasiek
Poniedziałek był ostatnim wolnym dniem przed wyjazdem do [tag=27165]Montpellier[/tag] na finałowy turniej mistrzostw Europy. Polacy we wtorek spotykają się w Warszawie i odbędą kolejny trening.

Po zakończeniu turnieju Bydgoszcz Basket Cup, w którym Polacy odnieśli trzy zwycięstwa, Mike Taylor dał zawodnikom jeden dzień wolnego. Gracze rozjechali się do domów, by spędzić czas z najbliższymi. We wtorek ponownie zbierają się w Warszawie, gdzie przeprowadzą ostatni trening przed wylotem do Francji.

Przed wyjazdem do Montpellier cały zespół wraz ze sztabem szkoleniowym weźmie udział w konferencji prasowej, która odbędzie się w dniu wylotu na EuroBasket, czyli w środę 2 września o godz. 11:00 w warszawskiej restauracji Champions.

Przy okazji konferencji wyemitowany zostanie film "Misja EuroBasket 2015 #MierzymyWysoko." Polacy do Montpellier udadzą się przez Paryż.

- Jedziemy do Francji pełni optymizmu. Dla nas najważniejsze jest to, aby dobrze rozpocząć turniej - zaznacza Adam Waczyński, jeden z liderów kadry.

Pierwszy mecz turnieju Biało-Czerwoni rozegrają 5 września. Rywalem Polaków będzie Bośnia i Hercegowina.

Komentarze (2):

Komentarze (2)

PRZEJDŹ NA WP.PL