Najnowsze Wyniki/Kalendarz

Liga włoska w stacji Eleven Sports

Karol Wasiek
Karol Wasiek
Eleven Sports Network nabyła prawa do pokazania wszystkich meczów koszykarskiej ligi włoskiej. Spotkania będą transmitowane w dwóch stacjach - Eleven i Eleven Sports.

Na razie są to jeszcze nieoficjalne informacje, ale w ciągu kilku następnych dni przedstawiciele Eleven Sports Network powinni poinformować o zakupie praw do transmisji meczów Lega Basket.

To kolejna liga europejska, którą kibice będą mogli oglądać w polskiej stacji. W piątek poinformowaliśmy o tym, że Polsat będzie transmitował spotkania niemieckiej Bundesligi, w której występuje Michał Chyliński.

Liga włoska rozpoczyna się 4 października. W pierwszym spotkaniu Banco di Sardegna Sassari zmierzy się z Vanoli Cremona. W ekipie gospodarzy występuje były reprezentant Polski - David Logan oraz dobrze znany z występów w TBL - Christian Eyenga.

Co prawda platforma Eleven Sports Network na rynku pojawiła się niedawno, ale już w swojej ofercie ma kilka "perełek". Władze stacji zdecydowały się wykupić prawa do piłkarskiej ligi hiszpańskiej, włoskiej czy francuskiej.

Na antenach Eleven Sports Network kibice mogli również oglądać mecze tegorocznego EuroBasketu.

Komentarze (1):

Komentarze (1)

PRZEJDŹ NA WP.PL