Najnowsze Wyniki/Kalendarz

King Wilki Morskie Szczecin spotkały się ze swoimi kibicami

Wiktor Wolski
Wiktor Wolski
King Wilki Morskie nie marnują czasu przed startem rozgrywek Tauron Basket Ligi i w niedzielne popołudnie spotkały się ze swoimi kibicami w charakterystycznych dla Szczecina miejscach.

Akcja "Złap Wilka", w której w niedzielę wzięli udział wszyscy koszykarze King Wilków Morskich Szczecin cieszyła się sporym zainteresowaniem kibiców. Sympatycy szczecińskiej ekipy spotkali się na Zamku Książąt Pomorskich o godzinie 13:30, gdzie czekali na nich Maciej Majcherek i Uros Nikolic. Po wykonaniu pierwszego zadania, każdy kibic dowiadywał się o lokalizacji kolejnych graczy King Wilków. 

Podopieczni trenera Marka Łukomskiego byli rozstawieni w sześciu miejscach, a kibice chętnie wykonywali kolejne zadania tak, aby zdobyć upragniony bilet na mecz King Wilków Morskich Szczecin z Siarką Tarnobrzeg.

Jednym z zadań, które czekało na kibiców w niedzielę, było przybicie piątki C.J'owi Aikenowi. Dla wielu było to nie lada wyzwanie. Jednym z zadań, które czekało na kibiców w niedzielę, było przybicie piątki C.J'owi Aikenowi. Dla wielu było to nie lada wyzwanie.
Akcja szczecińskiego klubu to doskonały przykład integracji klubu ze swoimi sympatykami. Dodatkowo King Wilki Morskie promowały zdrowy tryb życia, gdyż kibice przemieszczali się pomiędzy stacjami na rowerach bądź powolnym spacerem.

- Pierwszy raz brałem udział w takiej akcji i mi się podobało. Luźna atmosfera, dużo śmiechu i widać było, że szczególnie dzieciom sprawia to dużo radości, oby więcej takich akcji - mówił Jakub Garbacz, niski skrzydłowy King Wilków Morskich Szczecin.

Komentarze (0):

Komentarze (0)

×
PRZEJDŹ NA WP.PL