Najnowsze Wyniki/Kalendarz

FIBA Europe Cup: Fatalna dyspozycja Berishy

Karol Wasiek
Karol Wasiek
Spotkania z Energia Rovinari w FIBA Europe Cup nie będzie miło wspominał Dardan Berisha, reprezentant Polski. Co prawda jego zespół wygrał, ale zawodnik zanotował tragiczną skuteczność z gry.

Dardan Berisha na parkiecie we wtorkowym spotkaniu spędził 33 minuty. W tym czasie oddał aż 11 rzutów z gry. W koszu wylądował tylko jeden rzut! Reprezentant Polski przestrzelił cztery próby za dwa i sześć z dystansu! Dawno tak słabego meczu nie rozegrał 27-letni zawodnik.

Jedynym pozytywem jest fakt, że gracz zebrał 11 piłek i miał cztery przechwyty. Popełnił za to pięć strat i dwa przewinienia.

Jego zespół - Sigal Prishtina pokonał na własnym parkiecie Energię Rovinari 66:62. W ekipie rumuńskiej dobre zawody rozegrał Callistus Eziukwu, były gracz Energi Czarnych Słupsk, który zdobył 15 punktów. Cztery oczka dołożył Lazar Radosavljevic, który w poprzednim sezonie reprezentował barwy Asseco Gdynia.

Dla drużyny z Kosowa była to druga wygrana w rozgrywkach. Sigal zajmuje trzecie miejsce w tabeli grupy K. Liderem jest Energia Rovinari.

Komentarze (0):

Komentarze (0)

×
PRZEJDŹ NA WP.PL