Najnowsze Wyniki/Kalendarz

King Wilki Morskie przygotowały prezenty dla swoich kibiców

Wiktor Wolski
Wiktor Wolski
King Wilki Morskie Szczecin przygotowały dużą promocję biletową dla swoich kibiców przed starciem ze Stalą Ostrów Wielkopolski, z okazji mikołajek. Wejściówki będzie można kupić już za złotówkę.

We wtorek, 1 grudnia, King Wilki Morskie Szczecin wezmą udział w wydarzeniu organizowanym przez Coca-Colę. Z tej okazji klub przygotował mnóstwo atrakcji dla swoich kibiców. 

Jednym z nich są bilety w symbolicznej cenie - 1 złoty. Każdy kibic, który we wtorek przyniesie dowód zakupu napoju, lub zakrętkę z nim związaną, do specjalnego namiotu ustawionego przed Azoty Areną będzie mógł kupić bilet na mecz z BM Slam Stalą Ostrów Wielkopolski za złotówkę. Liczba takich wejściówek jest ograniczona.

To nie koniec promocji. Klub bowiem z okazji mikołajek przygotował promocję dla wszystkich kibiców szczecińskiej koszykówki. Od wtorku rusza sprzedaż biletów w promocyjnej cenie. Przez cały tydzień będzie można nabyć wejściówki w cenie 5 złotych we wszystkich dotychczasowych punktach sprzedaży oraz w kasach Azoty Areny w dniu meczu ze Stalą Ostrów Wielkopolski.

Podczas wtorkowego wydarzenia przed Azoty Areną będzie można spotkać całą drużynę King Wilków Morskich Szczecin, która w specjalnie przygotowanym namiocie będzie rozdawała plakaty, autografy oraz gadżety klubowe.

Mecz King Wilków Morskich Szczecin ze Stalą Ostrów Wielkopolski rozpocznie się w niedzielę 6 grudnia o godzinie 16:00 w Azoty Arenie.

Komentarze (0):

Komentarze (0)

×
PRZEJDŹ NA WP.PL