Najnowsze Wyniki/Kalendarz
Jakub Wojciechowski / Na zdjęciu: Jakub Wojciechowski

Włochy: Bardzo dobry występ Jakuba Wojciechowskiego

Karol Wasiek
Karol Wasiek
Trwa dziesiąta kolejka w Lega Basket. Bardzo dobry występ ma za sobą Jakub Wojciechowskiego, który wraz z Walterem Hodgem mógł cieszyć się ze zwycięstwa nad Umana Reyer Venezia. Porażkę poniosła ekipa Davida Logana.

Jako pierwsze na parkiet w dziesiątej kolejce wyszły zespoły Banco di Sardegna Sassari i Dolomiti Energia Trentino. Faworytem spotkania byli mistrzowie Włoch, którzy w ostatnich meczach prezentowali zwyżkę formę. W niedzielę jednak nie potwierdzili tego, co całkowicie wykorzystali goście.

Zespół z Trentino zagrał bardzo zespołowo i pewnie zwyciężył 73:88. Aż sześciu zawodników zanotowało podwójną zdobycz punktową. Najwięcej - 15 oczek zdobył Julian Wright. W ekipie mistrza Włoch po dziesięć oczek uzyskali David Logan i Christian Eyenga.

Ze zwycięstwa mógł cieszyć się za to zespół Acqua Vitasnella Cantu. Duży wkład w wygraną nad Umana Reyer Venezia miał Jakub Wojciechowski, który zdobył 15 punktów, trafiając trzy z czterech rzutów z dystansu. Polak dołożył cztery zbiórki do swojego dorobku.

12 oczek uzyskał z kolei Walter Hodge, były gracz Stelmetu Zielona Góra.

Komentarze (1):

Komentarze (1)

×
PRZEJDŹ NA WP.PL