Najnowsze Wyniki/Kalendarz

King Wilki Morskie Szczecin wypożyczą zawodnika

Wiktor Wolski
Wiktor Wolski
Bartosz Wróbel zostanie wypożyczony z King Wilków Morskich Szczecin do drugoligowego KS AGH Kraków. Wypożyczenie potrwa kilka miesięcy, następnie zawodnik wróci do ekstraklasowca.

King Wilki Morskie Szczecin w minioną sobotę potwierdziły zakontraktowanie Brandona Browna, jako swojego trzynastego zawodnika. Zespół dowodzony przez trenera Marka Łukomskiego, ponownie będzie liczył dwunastu koszykarzy. Ze szczecińskiego klubu do KS AGH Kraków wypożyczony zostanie Bartosz Wróbel. 

Krakowianie są liderem grupy C w rozgrywkach drugoligowych. - Po tym, jak do klubu przyszedł Brandon Brown, postanowiliśmy wypożyczyć Bartka do Krakowa. Oni są liderem swojej grupy. Idzie tam na kilka miesięcy. Wszystko zależy od tego, jak długo drużyna z Krakowa będzie występowała w rozgrywkach. Po tym czasie wraca do nas, mam nadzieję, że wróci silniejszy - mówił trener Marek Łukomski.

W krakowskim zespole Bartosz Wróbel powinien dostać więcej minut i okazji do występów na parkiecie oraz powinien nabrać pewności siebie. Decyzja szczecińskiego klubu wydaje się być słuszna. - Mam nadzieję, że to wypożyczenie będzie z korzyścią zarówno dla nas, jak i dla Bartka. Podziękowania dla Bartka za ciężką pracę, bo profesjonalnie przykładał się do treningów. Życzymy mu powodzenia w nowym klubie i czekamy na to, aż wróci z wypożyczenia - kończył Łukomski.

Komentarze (0):

Komentarze (0)

×
PRZEJDŹ NA WP.PL