Najnowsze Wyniki/Kalendarz

Grzegorz Kukiełka opuszcza Anwil Włocławek. Zagra w Legii?

Michał Fałkowski
Michał Fałkowski
Sprawdziły się poprzednie informacje - Grzegorz Kukiełka nie będzie występował dłużej w Anwilu Włocławek. 33-letni zawodnik rozegrał ostatnie spotkanie w zespole z Kujaw, lecz we wtorek oficjalnie przestanie być graczem klubu.

Anwil Włocławek dokonuje zmian w składzie. Do tej pory klub z Kujaw zmieniał jedynie środkowych - i to ze względu na kontuzje - tym razem padło na obwód. Graczem Rottweilerów we wtorek oficjalnie przestanie być Grzegorz Kukiełka.

33-letni zawodnik nie do końca był usatysfakcjonowany z liczby minut spędzanych na parkiecie, stąd prośba w kierunku klubu o przedterminowe rozwiązanie umowy. Anwil przychylił się do sugestii zawodnika, więc tym samym poniedziałkowe starcie z Polskim Cukrem Toruń było dla niego ostatnim, w którym koszykarz wystąpił w barwach Anwilu.

Kukiełka pożegnał się z publiką we Włocławku w bardzo pozytywny sposób. W ciągu 16 minut gry zapisał na swoim koncie sześć punktów, zebrał trzy piłki i miał jedną asystę, będąc bardzo aktywnym od momentu wejścia na parkiet. Anwil pokonał rywali 82:67.

32-latek wystąpił dla Rottweilerów w 14 meczach, notując średnio 2,5 punkty i 1,4 zbiórki. 

We wtorek Legia Warszawa ma oficjalnie ogłosić zawarcie porozumienia z zawodnikiem. Wedle niepotwierdzonych informacji zawodnik zwiąże się z klubem umową dłuższą, niż tylko do końca obecnego sezonu.

Komentarze (5):

Wszystkie komentarze (5)

Komentarze (5)

PRZEJDŹ NA WP.PL