Najnowsze Wyniki/Kalendarz
Marcin Gortat gra do końca i praktycznie nie opuszcza meczów z powodu kontuzjiAFP / Marcin Gortat gra do końca i praktycznie nie opuszcza meczów z powodu kontuzji

Marcin Gortat w szpitalu. Lekarze podejrzewają zakażenie gronkowcem

Łukasz Witczyk
Łukasz Witczyk
Marcin Gortat we wtorek trafił do szpitala z powodu kontuzji kolana. Lekarze badają, czy u zawodnika Washington Wizards nie doszło do zakażenia gronkowcem.

Marcin Gortat z powodu kontuzji kolana nie zagrał w wygranym przez Washington Wizards 114:100 spotkaniu z Chicago Bulls. Był to dopiero pierwszy mecz w tym sezonie jaki Gortat opuścił z powodu urazu.

- Obudziłem się w niedzielę rano z napuchniętym kolanem. Po 24 godzinach różnych zabiegów i przyjmowania różnych leków zdecydowaliśmy, że nie zagram w Chicago. Nie byłem gotów do gry pod względem fizycznym - powiedział polski center.

We wtorek Gortat na Twitterze zamieścił zdjęcie ze szpitala, w którym przechodzi badania. Lekarze sprawdzają czy nie doszło do zakażenia gronkowcem. - Nie wiemy co to. Marcin miał małą ranę na kolanie, które później spuchło. W nocy miał wysoką temperaturę więc wiemy, że jest to jakaś infekcja - powiedział trener Wizards, Randy Wittman.

Zbigniew Boniek: W 2015 roku każdy inny kandydat "wysiadał" przy Messim

Komentarze (5):

Wszystkie komentarze (5)

Komentarze (5)

PRZEJDŹ NA WP.PL