Najnowsze Wyniki/Kalendarz

Miodrag Rajković znalazł pracę! Będzie prowadził... juniorów

Michał Fałkowski
Michał Fałkowski
To dopiero zaskoczenie! Miodrag Rajković, który doprowadził PGE Turów do trzech medali w ciągu trzech lat, będzie prowadził... drużynę juniorską. Serb podpisał kontrakt w swoim rodzinnym kraju.

Ekipa Mega Leks to obecnie czwarty zespół Ligi Adriatyckiej i zarazem drużyna, która wygrała 14 z 21 meczów, więc z pewnością będzie liczyła się w walce o medale w tych rozgrywkach. I to właśnie w tym klubie pracę znalazł bezrobotny od kilku miesięcy Miodrag Rajković.

Jednakże, angaż Rajkovicia nie oznacza rozstania z dotychczasowym trenerem, Dejanem Milojeviciem. Rajković został bowiem zatrudniony jako szkoleniowiec... drużyny juniorskiej Mega Leks! To spore zaskoczenie, że jeden z najbardziej utytułowanych trenerów w Polsce w ostatnich latach, znalazł zatrudnienie jedynie w koszykówce młodzieżowej.

45-letni Serb pozostawał bezrobotny od czerwca minionego roku, kiedy to rozstał się z PGE Turowem Zgorzelec po zakończeniu sezonu zwieńczonego wicemistrzostwem Polski. Wcześniej Rajković poprowadził drużynę do mistrzostwa, a ogółem trzyletni okres pracy w klubie zwieńczył trzema medalami: złotym i dwoma srebrnymi.

Zanim związał się z PGE Turowem, Rajković prowadził WKK Wrocław.

Komentarze (0):

Komentarze (0)

×
PRZEJDŹ NA WP.PL