Najnowsze Wyniki/Kalendarz

Oficjalnie: Galdikas wraca do Tauron Basket Ligi!

Wiktor Wolski
Wiktor Wolski
Ovidijus Galdikas został nowym zawodnikiem King Wilków Morskich Szczecin. W najbliższy piątek, Litwin zamelduje się na pierwszym treningu w hali Azoty Arena.

King Wilki Morskie Szczecin potwierdzają swoje wysokie aspiracje oraz ambicje i wzmacniają się przed kluczową fazą rozgrywek. Do zespołu dowodzonego przez trenera Marka Łukomskiego dołącza Ovidijus Galdikas. W najbliższy piątek, zawodnik odbędzie pierwszy, wspólny trening razem z zespołem. 

Galdikas ma 27 lat i mierzy 218 centymetrów wzrostu. Jego pierwszym polskim klubem było Asseco Gdynia, gdzie prezentował się wyśmienicie. Był liderem nadmorskiego zespołu. Notował średnio 11 punktów, 10 zbiórek i 2,5 bloku na mecz. Przy blisko 74 % skuteczności z gry. 

Obecny sezon rozpoczął w Hiszpanii, gdzie swoje rozgrywki ma najsilniejsza liga koszykarska w Europie. Jego drużyną była Herbalife Gran Canaria. Litwin dołącza do zespołu King Wilków Morskich Szczecin na mocy umowy wypożyczenia, która jest aktualna do końca bieżącego sezonu. 

- Przyjście Ovidijusa do zespołu wzmocni rywalizację zawodników podkoszowych, która ostatnimi czasy wygląda i tak coraz lepiej. Bardzo cieszy mnie perspektywa pracy z tym zawodnikiem. Wiem, że jest zdeterminowany, żeby walczyć o jak najlepszy wynik dla zespołu ze Szczecina. Wierzę, że szczecińscy kibice będą mieli wiele radości, oglądając go w akcji - mówi trener Marek Łukomski.

Komentarze (10):

 • bartek123 Zgłoś
  To że to jedno i to samo to nie ma żadnego znaczenia.Po prostu odejdzie a klub znów wróci do sekcji Azs
  • bartek123 Zgłoś
   Ja obstawiam że ten sponsor niedługo zawinie swoje zabawki i odejdzie.Najwyrazniej bawi go na razie ten cały cyrk w tym klubie i śmieje się wydając pieniądze na nowych murzynkow lub
   Czytaj całość
   innych zawodników.Ale w końcu czarna goryczy się przeleje i on niebawem pójdzie po rozum do głowy że kompletnie nic a nic z tego nie ma poza szczuplejszym portfelem
   • Ziomuś 30 Zgłoś
    Ciekawy ruch albo dobije Wilki albo pomoże. Ja stawiam na to pierwsze jak będzie się okaże.
    Wszystkie komentarze (10)

    Komentarze (10)

    ×
    PRZEJDŹ NA WP.PL