Najnowsze Wyniki/Kalendarz

Wymiany pomiędzy Houston Rockets i Detroit Pistons unieważniona z powodu byłego gracza Asseco Prokomu?

Michał Żurawski
Michał Żurawski
Wymiana, jakiej dokonali ostatniego dnia okienka transferowego, Houston Rockets oraz Detroit Pistons może zostać unieważniona. Wszystko przez problemy zdrowotne Donatasa Motiejunasa.

W miniony czwartek Rockets wysłali Marcusa Thorntona oraz Litwina do Detroit, a w zamian mieli otrzymać strzeżony wybór w pierwszej rundzie tegorocznego draftu. Motiejunas pauzuje ze względu na kontuzję pleców już od 31 grudnia, jednak sztab medyczny jego nowej drużyny ma spore wątpliwości co do tego, jak poważny jest to uraz.

Trener Pistons Stan Van Gundy poinformował dziennikarzy ESPN, że władze ligi przychyliły się do ich prośby o otrzymanie dodatkowego czasu na domknięcie całej transakcji. Najpierw jednak chcą dokładnie sprawdzić, czy będzie on wstanie grać w nowym zespole.

Były gracz Asseco Prokomu Gdynia niedawno wystąpił w kilku spotkaniach na zapleczu NBA - w D-League i wydawało się, że wszystko jest na najlepszej drodze do tego, by szybko wrócił na parkiety. 25-latek nabawił się kontuzji kręgosłupa pod koniec ubiegłego sezonu i od tamtej pory zaczęły się jego kłopoty z plecami.

Jeżeli transakcja ostatecznie zostanie anulowany to bardzo rozczarowani będą działacze Houston Rockets. Włodarzom tego zespołu bardzo zależało na pozyskaniu wyboru w tegorocznym drafcie.

Zobacz wideo: Dujszebajew vs Przybecki. Jaka koncepcja na reprezentację?

Komentarze (1):

 • xxx Zgłoś
  NBA.com podała żea) cała transakcja jest anulowana, i wszyscy (Thornton, D-Mo i Joel Anthony) oraz wszystko (wybory w drafcie) wracają tam skąd przybylib) ma to miejsce w 22 rocznicę
  Czytaj całość
  podobnego niedoszłego trade’u: Sean Elliot (wtedy grający jedyny swój sezon w Pistons) miał iśc do Houston za Bullarda i Horry’ego ale nie przeszedł testów medycznych, dzięki czemu Matt i Big Shot Rob zdobyli swoje pierwsze pierścienie mistrzowskie

  Komentarze (1)

  PRZEJDŹ NA WP.PL