Najnowsze Wyniki/Kalendarz
Ty Lawson broni Danilo Gallinariego, byłego kolegę z Denver Nuggets / Ty Lawson broni Danilo Gallinariego, byłego kolegę z Denver Nuggets

Ty Lawson w Indiana Pacers!

Michał Żurawski
Michał Żurawski
Niedługo bez pracy pozostawał Ty Lawson. Rozgrywający, po tym jak rozstał się z Houston Rockets, zdecydował się podpisać kontrakt z Indiana Pacers.

Lawson ma dołączyć do swojej nowej drużyny w niedzielę. Działacze klubu z Indianapolis, aby zrobić miejsce dla swojego nowego zawodnika, musieli rozstać się z kimś innym, z racji tego że ich kadra była pełna. Wybór padł na Chase'a Budingera, który został zwolniony. Pacers będą trzecim klubem w karierze Ty Lawsona. Wcześniej reprezentował barwy Denver Nuggets oraz Houston Rockets.

Zawodnik trafił do drużyny Rakiet w lipcu ubiegło roku w wyniku wymiany z Denver Nuggets. W barwach swojego nowego zespołu notował średnio 6,0 punktów oraz 3,5 asysty. Jego średnie podczas całej siedmioletniej kariery na parkietach najlepszej ligi świata są znacznie lepsze - 13,3 punktów oraz 6,3 asysty. W ekipie z Indiany ma on pełnić rolę zmiennika George'a Hilla.

Indiana Pacers zajmują obecnie 7. miejsce w Konferencji Wschodniej z bilansem 32 zwycięstw i 29 porażek. Osoba Lawsona ma im pomóc w zapewnieniu sobie awansu do fazy play-off.

Komentarze (0):

Komentarze (0)

×
PRZEJDŹ NA WP.PL