Najnowsze Wyniki/Kalendarz
WP SportoweFakty

Mecz nr 5 Miasto Szkła Krosno - Legia Warszawa online w internecie!

Dawid Siemieniecki
Dawid Siemieniecki
We wtorkowe popołudnie Miasto Szkła Krosno poinformowało, że mecz numer 5 jego rywalizacji z warszawską Legią w finale I ligi koszykarzy będzie dostępny w internecie. Przekaz na żywo ma przeprowadzić partner klubu, firma STIMOtion.

Kibice już przed rozpoczęciem rywalizacji w wielkim finale pomiędzy Miastem Szkła Krosno a Legią Warszawa ostrzyli sobie zęby na możliwość zobaczenia tej rywalizacji. Niestety, jak dotąd tak się nie stało.

Pierwsze dwa mecze nie były transmitowane przez żadną z internetowych stacji, choć kibice za pomocą portali społecznościowych wyrażali z tego powodu spore ubolewania. Podobnie było w dwóch meczach w stolicy. Krośnianie chcieli nawet na własny koszt zorganizować transmisje z meczów nr 3 i 4, ale zgody na to nie wyraziła Legia, argumentując to faktem, że takie przedsięwzięcie jest trudne logistycznie, gdyż trzeba z tego powodu postawić specjalne rusztowanie, które zabrałoby sporą część trybun hali na Bemowie. I trudno się dziwić, że warszawianie chcieli jednak jak najliczniej wypełnić halę swoimi kibicami.

Wobec tego, że rywalizacja potoczyła się w ten sposób, iż do wyłonienia zwycięzcy rozgrywek potrzebny będzie mecz numer 5, już od początku tygodnia pod adresem Miasta Szkła kierowane były pytania o to, czy z decydującego starcia jest przewidziana transmisja. Jak w odpowiedzi zapewniał klub na swoim profilu na Twitterze, czynione były wszelkie starania, aby tak się właśnie stało. I słowa te na wiatr nie były rzucane.

Przyznać trzeba, że to bardzo dobrze, zwłaszcza dla Miasta Szkła, że transmisja z decydującego pojedynku będzie pokazywana na żywo. Krośnieński klub w pewien sposób - chcąc przeprowadzić transmisje z Warszawy - sam zobligował się do tego, aby w przypadku 5 meczu się o nią postarać. W przeciwnym razie mogłoby to zostać źle odebrane przez kibiców, którzy mogliby wypominać, że w Warszawie chciano transmisje przeprowadzić, a nie potrafiono zrobić tego u siebie.

Nic takiego jednak - jak widać - miejsca mieć nie będzie, bowiem za przekaz odpowiedzialna będzie firma, która jest partnerem klubu z Krosna, a mianowicie STIMOtion.

Decydujący mecz Miasta Szkła z Legią, czyli finał tegorocznych finałów zaplanowano na środę, 18 maja br. Początek o godzinie 18:00. Przekaz dostępny pod adresem: stimotion.pl/aktualnosci/final-1-liga-pzkosz

ZOBACZ WIDEO Prezentacja strojów polskich olimpijczyków (źródło TVP)

Komentarze (2):

Komentarze (2)

×
PRZEJDŹ NA WP.PL