Najnowsze Wyniki/Kalendarz
PAP / Tomasz Fijałkowski

Legia Warszawa ujawnia zawodników

Jakub Artych
Jakub Artych
Adam Linowski w czwartek podpisał roczny kontrakt z Legią Warszawa. Ponadto ważne umowy z klubem posiadają: Grzegorz Kukiełka oraz Adam Parzych.

29-letni Adam Linowski w swojej karierze występował w Polonii 2011 Warszawa, AZS-ie Radex Szczecin, AZS-ie WSGK Kutno czy Zniczu Basket Pruszków, z którego przed sezonem 2015/2016 trafił właśnie do Legii Warszawa.

- Przyszedłem z Pruszkowa, w którym bardzo dobrze mi się grało. Miałem mocną pozycję w zespole. Brakowało mi jednak gry o najwyższe cele w lidze. Przeszedłem do Legii, aby powalczyć o awans - mówił kilka tygodni temu doświadczony podkoszowy.

Linowski podjął kolejną próbę gry o najwyższe laury w lidze i podpisał nowy kontrakt z Legią Warszawa. Przypomnijmy, iż w minionym sezonie rozegrał 42 mecze, zdobywając 393 punkty i notując 242 zbiórki. W nowych rozgrywkach rola podkoszowego ma być jeszcze większa niż wcześniej.

W kolejnych dniach możemy spodziewać się nowych zawodników, którzy podpiszą kontrakt z faworytem I ligi. Oprócz Linowskiego, ważną umowę z klubem mają Adam Parzych oraz Grzegorz Kukiełka. Według naszych informacji, z Legią pożegna się natomiast skrzydłowy Mateusz Bierwagen.

ZOBACZ WIDEO Vive będzie dalej panować? Ambitne plany w Kielcach (Źródło TVP)

Komentarze (1):

Komentarze (1)

PRZEJDŹ NA WP.PL