Najnowsze Wyniki/Kalendarz
WP SportoweFakty

King Wilki Morskie Szczecin zakontraktowały nowego Amerykanina

Wiktor Wolski
Wiktor Wolski
W piątkowe popołudnie King Wilki Morskie Szczecin oficjalnie potwierdziły podpisanie umowy z nowym koszykarzem. Jest nim Craig Sword.

Craig Sword ma 22 lata i mierzy 191 centymetrów wzrostu. Jest rzucającym obrońcą, ale może występować również na pozycjach rozgrywającego i niskiego skrzydłowego. Skończył uczelnię Mississippi State University. Był zawodnikiem lokalnych Buldogów. W ich barwach w trakcie czterech lat zdobywał średnio 12,5 punktów, 3,5 zbiórki, 2,5 asysty i półtora przechwyty na mecz.

Na pierwszym roku studiów został wybrany do drużyny Freshmenów SEC, a podczas trzeciego roku trenerzy ligi akademickiej wybrali go do drugiej piątki ALL SEC. Sword to bardzo atletyczny, skoczny i dynamicznym zawodnikiem.

W minioną środę King Wilki Morskie Szczecin poinformowały, że ich kadrę wzmocni Norbert Kulon. Craig Sword jest zatem drugim wzmocnieniem ekipy z Pomorza Zachodniego w ostatnich dniach.

ZOBACZ WIDEO 60 sekund sportu: drugie oblicze gwiazd Euro 2016 (źródło TVP)

Komentarze (2):

 • znany-kibic Zgłoś
  Nie mam dostępu do informacji niejawnych i nie wiem kto jeszcze zostanie z poprzedniego sezonu w klubie ale na zdrowy rozsądek abstrakcja by Kiko przedłużył swój pobyt w Szczecinie.
  Czytaj całość
  Rozegrał świetny sezon a był ciągle zmiennikiem dla przeciętnego Gaines'a . Nie sądzę by nikt inny (lepszy) się nim nie interesował a pewnie zostając w Szczecinie chciałby lepiej zarabiać (co oczywiste) a przy cięciach budżetowych w klubie to raczej mało prawdopodobne. Odnoszę wrażenie że ten trener musi zbierać młodych jeszcze niepewnych siebie i swoich umiejętności graczy ( dobry ruch z Kulonem)by nad nimi zapanować .Nie wiem tylko dlaczego RR zdecydował się zostać w klubie ??
  • Sartre Zgłoś
   Jeżeli Kikowski zostanie na SF i jeżeli wypali ten planowany gracz na SG to jako uzupełnienie składu może być.Jeśli natomiast jest to gość do s5 to słabo, mega słabo.

   Komentarze (2)

   ×
   PRZEJDŹ NA WP.PL