Najnowsze Wyniki/Kalendarz

Dwie wieże pod koszem SKK. Łukasz Paul zagra w Siedlcach

Jakub Artych
Jakub Artych
W nowym sezonie w barwach SKK Siedlce zobaczymy Rafała Rajewicza oraz Łukasza Paula, który ostatnie miesiące spędził w GTK Gliwice.

Rafał Rajewicz w poprzednim sezonie był bez wątpienia czołowym podkoszowym na zapleczu TBL. Przypomnijmy, iż 28-letni zawodnik trafił do SKK Siedlce w lipcu 2015 roku z rezerw Stelmetu Zielona Góra, czyli Muszkieterów Nowa Sól. W premierowym sezonie w I lidze Rajewicz z pewnością nie zawiódł, notując średnio 11,1 punktu oraz 7,4 zbiórki na spotkanie. Warto przypomnieć również, iż w swojej karierze środkowy wystąpił w 85 meczach na parkietach ekstraklasy.

W nowym sezonie Rajewicz ponownie występował będzie w SKK, podpisując roczny kontrakt z klubem. Ponadto w Siedlcach zobaczymy Łukasza Paula, który od kilku lat balansuje między Tauron Basket Ligą a jej zapleczem.

Paul ma 27 lat i mierzy 205 cm wzrostu. W swojej karierze występował między innymi w Polpharmie Starogard Gdański, MOSiRze Krosno, Astorii Bydgoszcz, Siarce Tarnobrzeg czy GTK Gliwice, w którym w ostatnich miesiącach notował 9,7 punktu, 6,1 zbiórki na spotkanie. Łącznie wystąpił w 19 meczach spadkowicza klubu z Gliwic.

Przypomnijmy, iż wcześniej kontrakt z Siedleckim Klubem Koszykówki podpisał Marcin Pławucki, Kamil Czosnowski, Rafał Sobiło oraz Aaron Weres.

Czy Łukasz Paul będzie wzmocnieniem SKK?

zagłosuj, jeśli chcesz zobaczyć wyniki

Komentarze (0):

Komentarze (0)

×
PRZEJDŹ NA WP.PL