Najnowsze Wyniki/Kalendarz
Materiały prasowe / Fot. Piotr Kieplin

Danilo Andjusić nie zagra już w Anwilu

Michał Wietrzycki
Michał Wietrzycki
Kontrakt serbskiego obwodowego, Danilo Andjusicia, wygasł już w czerwcu, ale porozumienie w sprawie nowej umowy wciąż było możliwe. W sobotę zawodnik poinformował, że nie będzie dłużej reprezentował barw Anwilu Włocławek.

Danilo Andjusić podpisał kontrakt we Włocławku w styczniu. Zbiegło się to w czasie z zatrudnieniem Michała Chylińskiego. Pierwsze miesiące gry w wykonaniu Serba nie przekonywały kibiców i działaczy włocławskiej drużyny. Były reprezentant kraju swój prawdziwy potencjał pokazał dopiero w ostatnich spotkaniach sezonu regularnego i w fazie play-off. 

W połowie czerwca klub poinformował, że kontrakt Serba wygasł, ale była wzajemna chęć kontynuowania współpracy po renegocjowaniu kontraktu. W sobotę zawodnik za pomocą mediów społecznościowych przekazał, że nie będzie dłużej reprezentował barw Anwilu Włocławek. Podziękował on trenerom, zawodnikom i kibicom Rottweilerów za wspólnie spędzone miesiące.

Andjusić wystąpił w 29 spotkaniach swojej drużyny, średnio notował 9.4 punktu i 2.8 zbiórki w każdym spotkaniu.

Ważne kontrakty z Anwilem Włocławek mają: Kamil Łączyński, Robert Skibniewski, Michał Chyliński, Kamil Hanke, Paweł Leończyk, Kacper Młynarski i Josip Sobin. Blisko przedłużenia umowy jest Fiodor Dmitriew.

ZOBACZ WIDEO #dziejesienaeuro. Sędziowie pomagali gospodarzom? Ekspert grzmi. "Przyłóżcie lód do głowy"

Komentarze (3):

Komentarze (3)

×
PRZEJDŹ NA WP.PL