Najnowsze Wyniki/Kalendarz
Barack Obama 27 października na meczu otwarcia sezonu NBA w Chicago / Barack Obama 27 października na meczu otwarcia sezonu NBA w Chicago

Barack Obama typuje mistrza NBA

Maciej Kwiatkowski
Maciej Kwiatkowski
Kończący swoje urzędowanie prezydent USA Barack Obama jest ogromnym fanem sportu i nieskrywanym kibicem Chicago Bulls. W piątek wyznał, kto jego zdaniem zdobędzie mistrzostwo NBA w sezonie 2016/17.

- Typuję, że będą to Warriors, po tym jak dodali do składu Duranta. Mają zbyt dużo talentu ofensywnego, żeby tego nie zrobić - powiedział Barack Obama w audycji "Sway in the Morning". - Chociaż oberwali ostro w pierwszym meczu, to myślę, że z czasem się ogarną.

Golden State Warriors przegrali we wtorek u siebie z San Antonio Spurs aż 100:129. Ale już piątkowej nocy wygrali swój pierwszy mecz w tym sezonie, pokonując na wyjeździe New Orleans Pelicans 122:114.

Warriors są zdecydowanym faworytem bukmacherów do zdobycia mistrzostwo NBA w tym sezonie i nie zmieniła tego niespodziewana porażka ze Spurs. Swój trzeci mecz rozegrają w niedzielny wieczór polskiego czasu. O godz. 23 rozpocznie się ich wyjazdowe spotkanie z Phoenix Suns, którzy jak na razie przegrali obydwa swoje spotkania.

Obama wskazał też kto jego zdaniem zdobędzie mistrzostwo w futbolowej lidze NFL - wymienił New England Patriots.

ZOBACZ WIDEO Żelazny: Decyzja o wyborze Bońka będzie zaskarżona (źródło: TVP SA)

Zgadzasz się z typami Baracka Obamy?

zagłosuj, jeśli chcesz zobaczyć wyniki

Komentarze (0):

Komentarze (0)

PRZEJDŹ NA WP.PL