Najnowsze Wyniki/Kalendarz
WP SportoweFakty

Nick Kellogg: Chcę pomóc drużynie wyjść z kłopotów

Karol Wasiek
Karol Wasiek
- Mogłem grać w D-League. Miałem różne propozycje, ale nie byłem do tego przekonany, dlatego wybrałem TBV Start, który doskonale znam. Chcę pomóc drużynie - mówi w rozmowie z WP SportoweFakty Nick Kellogg, nowy-stary gracz lubelskiego zespołu.

W poniedziałek Nick Kellogg ponownie założył koszulkę TBV Startu Lublin. Amerykanin w spotkaniu z Asseco Gdynia na parkiecie spędził 15 minut, zdobywając w tym czasie sześć punktów. Zawodnik trafił 2 z 9 rzutów z gry. - Nie był to najlepszy mój występ. Stać mnie na więcej - mówi 24-latek.

Kellogg trenował indywidualnie, pod okiem trenerów przygotowywał się do sezonu. Widać było brak ogrania meczowego. - Ostatnio przede wszystkim trenowałem. Przygotowywałem się do sezonu. Nie miałem okazji rozgrywać spotkań. Potrzebuję trochę czasu - przekonuje koszykarz.

W minionym sezonie Amerykanin z powodzeniem reprezentował barwy TBV Startu. Zawodnik pozostawił po sobie dobre wrażenie, notując przeciętnie 11,6 punktu i 3,8 zbiórki na mecz. Mimo wszystko w wakacje nie udało mu się znaleźć pracodawcy. - Mogłem grać w D-League. Miałem różne propozycje, ale nie byłem do tego przekonany. Szukałem lepszych ofert - przyznaje Kellogg.

Amerykanin postanowił przyjąć propozycję TBV Startu, który znajduje się w poważnych tarapatach. - Wiem, że sytuacja klubu nie jest najlepsza, ale zrobię wszystko, by ją poprawić. Stać nas na lepsze wyniki - ocenia 24-letni combo-guard.

ZOBACZ WIDEO Nowy prezes PZLA. Olszewski pokonał Skuchę (źródło: TVP SA)

Czy Nick Kellogg pomoże TBV Startowi Lublin?

zagłosuj, jeśli chcesz zobaczyć wyniki

Komentarze (0):

Komentarze (0)

×
PRZEJDŹ NA WP.PL