Najnowsze Wyniki/Kalendarz
LeBron James i Hillary Clinton na wiecu wyborczym w ClevelandAFP / LeBron James i Hillary Clinton na wiecu wyborczym w Cleveland

LeBron James również bojkotuje hotel Donalda Trumpa

Piotr Szarwark
Piotr Szarwark
LeBron James, jak również kilku innych graczy Cleveland Cavaliers, nie zatrzyma się w hotelu Donalda Trumpa w Nowym Jorku przed meczem z tamtejszymi Knicks.

Tuż po ogłoszeniu wyników wyborów prezydenckich w USA, Dallas Mavericks, Memphis Grizzlies i Milwaukee Bucks postanowiły, że przed wyjazdowymi meczami nie będą już zatrzymywać się w hotelach należących do Donalda Trumpa. Tym samym tropem poszedł LeBron James i jego kilku kolegów z Cleveland Cavaliers.

W czwartek Cavs czeka bowiem wyjazdowy mecz z New York Knicks. Zespół z Ohio, na mocy podpisanej wcześniej umowy, nocował będzie w hotelu "Trump SoHo", ale grupa zawodników, z LeBronem na czele, została zwolniona z tego obowiązku.

Inni gracze nie zostali wymienieni z nazwisk, ale można przypuszczać, że chodzi tutaj między innymi o Imana Shumperta, J.R. Smitha, czy też Richarda Jeffersona. Cała trójka w sugestywnych wypowiedziach wyraziła swoje niezadowolenie z wyniku wyborów prezydenckich w USA. 

LeBron James otwarcie popierał natomiast kandydaturę Hillary Clinton, biorąc udział w jej wiecu wyborczym, ale ostatecznie to Donald Trump zwyciężył w Ohio.

ZOBACZ WIDEO Sergio Ramos uratował Real na Camp Nou! Zobacz skrót [ZDJĘCIA ELEVEN]

Czy zespoły NBA powinny w ten sposób wyrażać swoje niezadowolenie z wyników wyborów?

zagłosuj, jeśli chcesz zobaczyć wyniki

Komentarze (5):

Wszystkie komentarze (5)

Komentarze (5)

×
PRZEJDŹ NA WP.PL