Najnowsze Wyniki/Kalendarz
WP SportoweFakty

Łukasz Paul ponownie zagra w Astorii

Dawid Siemieniecki
Dawid Siemieniecki
Słabo spisująca się w obecnych rozgrywkach I ligi Astoria Bydgoszcz postanowiła dokonać wzmocnienia swojej strefy podkoszowej. Po kilku latach do grodu nad Brdą powraca Łukasz Paul.

Dzień przed Wigilią zarząd Astorii Bydgoszcz postanowił dokonać roszady w składzie. Szeregi szóstej ekipy poprzedniego sezonu zasilił Łukasz Paul, były już gracz SKK Siedlce.

Ten sezon nie jest najlepszy dla mierzącego 205 cm wzrostu zawodnika. Po przeprowadzce do Siedlec spisywał się nieco słabiej niż w poprzednich sezonach, kiedy bronił barw GTK Gliwice. W sezonie 2014/15 notował średnio 9,4 punktu i 6,4 zbiórki. Rok później statystyki osiągał niemalże bliźniacze, ale nie pomógł GTK w utrzymaniu się w rozgrywkach. Klub spadł, ale ostatecznie dalej występuje w rozgrywkach I ligi, lecz z usług Paula zrezygnowano.

W obecnym sezonie Paul na parkiecie spędzał średnio 12 minut, w czasie których zdobywał niecałe 5 punktów i 2,5 zbiórki. W przeszłości grywał również w ekstraklasie - w Polpharmie Starogard Gdański oraz Siarce Tarnobrzeg.

ZOBACZ WIDEO Sektor Gości 54. Jakub Przygoński: Rajd Dakar przydałby się każdemu mężczyźnie [1/3]

Czy Łukasz Paul okaże się wzmocnieniem Astorii?

zagłosuj, jeśli chcesz zobaczyć wyniki

Komentarze (2):

Komentarze (2)

×
PRZEJDŹ NA WP.PL