WP SportoweFakty

Najnowsze Wyniki/Kalendarz
WP SportoweFakty

Genialny występ byłego zawodnika Anwilu Włocławek

Karol Wasiek
Karol Wasiek
Danilo Andjusić znalazł się na głównej stronie internetowej ligi VTB. Trudno się dziwić. Serb w spotkaniu z Uniksem Kazań (98:105) zdobył 40 punktów, trafiając 6 z 7 rzutów z dystansu. W zeszłym sezonie reprezentował barwy Anwilu Włocławek.

Co za mecz w wykonaniu Danilo Andjusicia! Serb w ciągu 41 minut zdobył 40 punktów, trafiając 13 z 17 rzutów z gry i 8 z 10 osobistych. Na uwagę zasługuje fakt, że 25-latek był kapitalnie dysponowany na dystansie. Jego "łupem" padło 6 z 7 rzutów za trzy!

Andjusić dwoił się i troił, ale ostatecznie nie uchronił swojego zespołu od kolejnej porażki w rozgrywkach VTB. Tym razem Parma Basket Perm po dogrywce przegrała z Uniksem Kazań 98:105.

Serbski skrzydłowy bardzo dobrze radzi sobie w rozgrywkach ligi VTB. Przeciętnie zdobywa ponad 18 punktów na mecz. Tuż przed świętami Bożego Narodzenia w spotkaniu z BK Niżny Nowogrodem zdobył 26 "oczek", trafiając 9 z 15 rzutów z gry.

Tyle dobrego nie można z kolei powiedzieć o nowym zespole Andjusicia. Parma Basket Perm z bilansem 0:11 zajmuje ostatnie miejsce w tabeli. To zdecydowanie najsłabsza drużyna w rozgrywkach.

Andjusić w zeszłym sezonie reprezentował barwy Anwilu Włocławek. Serb wystąpił w 29 spotkaniach, średnio notując 9.4 punktu i 2.8 zbiórki. Jego całkiem niezłe statystyki nie wystarczyły do tego, by przekonać władze klubu do przedłużenia z nim umowy na kolejne miesiące.

ZOBACZ WIDEO Ewa Brodnicka wspomina, jak poskromiła pijanego adoratora

Czy Danilo Andjusić przydałby się w tym sezonie Anwilowi Włocławek?

zagłosuj, jeśli chcesz zobaczyć wyniki

Komentarze (0):

    PRZEJDŹ NA WP.PL