Najnowsze Wyniki/Kalendarz
WP SportoweFakty

Stelmet BC przegrał walkę z czasem. Jarosław Mokros musi poczekać

Karol Wasiek
Karol Wasiek
Jarosław Mokros jeszcze musi poczekać na debiut w barwach Stelmetu BC. Zielonogórski klub wysłał zgłoszenie do siedziby PLK, ale nie udało się załatwić wszystkich formalności.

Do 16:00 przedstawiciele Stelmetu BC Zielona Góra mieli czas na zgłoszenie Jarosława Mokrosa, tak aby mógł on wystąpić w pierwszym spotkaniu Pucharu Polski z Polskim Cukrem Toruń.

Co prawda wniosek został wysłany do siedziby PLK, ale był niekompletny i tym samym reprezentant Polski na swój debiut w zielonogórskim klubie musi jeszcze poczekać.

Nam udało się ustalić, że wina nie leży po stronie Stelmetu BC. Do Polski nie dotarła jeszcze pełna dokumentacja, która umożliwiałaby zgłoszenie zawodnika do rozgrywek.

Mokros przyjechał z drużyną do Warszawy, ale czwartkowe spotkanie musiał obejrzeć z perspektywy trybun. - W sobotę zadebiutuję - mówił z uśmiechem na twarzy.

Stelmet BC w przypadku wygranej z Polskim Cukrem zagra w półfinale ze zwycięzcą mecz King Szczecin vs. PGE Turów Zgorzelec.


Waleczna Osasuna nie zatrzymała Realu [ZDJĘCIA ELEVEN SPORTS]

Czy transfer Jarosława Mokrosa do Stelmetu BC jest zaskoczeniem? [b]Waleczna Osasuna nie zatrzymała Realu [ZDJĘCIA ELEVEN SPORTS][/b] [video=28679a]

zagłosuj, jeśli chcesz zobaczyć wyniki

Komentarze (2):

Komentarze (2)

×
PRZEJDŹ NA WP.PL