Najnowsze Wyniki/Kalendarz
WP SportoweFakty / Anna Klepaczko

Stelmet BC mocno osłabiony w meczu z AZS-em Koszalin

Karol Wasiek
Karol Wasiek
Bez Przemysława Zamojskiego, Thomasa Kelatiego i być może Nemanji Djurisicia przystąpi zespół Stelmetu BC Zielona Góra do meczu z AZS-em Koszalin. To spore osłabienie mistrza Polski.

Zacznijmy od Przemysława Zamojskiego, który urazu nabawił się w spotkaniu z Polpharmą Starogard Gdański. Zaraz po zakończeniu meczu udał się do szpitala. Badania wykazały złamanie kości śródręcza.

W piątek reprezentant Polski przeszedł zabieg - złamana czwarta kość śródręcza została ustabilizowana śrubami. Koszykarz do gry ma wrócić za 5-6 tygodni (jego powrót szykowany jest na play-off).

To koniec osłabień Stelmetu BC Zielona Góra. W meczu z AZS-em Koszalin nie wystąpi Thomas Kelati, który ma problemy z plecami.

Niepewny jest także udział Nemanji Djurisicia. Czarnogórzec boryka się z urazem stopy. Decyzja o jego występie zostanie podjęta przed samym spotkaniem. Takie informację przekazał Jacek Białogłowy, który relacjonuje mecze Stelmetu BC na antenie Radia Zielona Góra.

Brak Zamojskiego i Kelatiego otwiera szansę dla Filipa Matczaka, który w ostatnich dniach podpisał kontrakt ze Stelmetem BC.

Spotkanie z AZS-em Koszalin rozpocznie się o 18:00.


ZOBACZ WIDEO Remontady nie było. Sensacyjna porażka Barcelony [ZDJĘCIA ELEVEN]

Czy Stelmet BC Zielona Góra pokona AZS Koszalin?

zagłosuj, jeśli chcesz zobaczyć wyniki

Komentarze (3):

Komentarze (3)

PRZEJDŹ NA WP.PL