WP SportoweFakty

Najnowsze Wyniki/Kalendarz
WP SportoweFakty

Krzysztof Król nie wytrzymał! Sztab szkoleniowy i zawodnicy Kinga zawieszeni!

Krzysztof Kaczmarczyk
Krzysztof Kaczmarczyk
W miniony weekend King Szczecin sensacyjnie przegrał w Tarnobrzegu z tamtejszą Siarką 72:73. Takiego stanu rzeczy nie wytrzymał właściciel klubu Krzysztof Król, który zdecydował się... zawiesić zespół wraz ze sztabem szkoleniowym!

Walczący o udział w fazie play-off koszykarze Kinga Szczecin przegrali niespodziewanie z ostatnią w tabeli Siarką Tarnobrzeg. Konsekwencje za taki wynik postanowił wyciągnąć właściciel klubu Krzysztof Król.

Zarówno zawodnicy klubu, jak i cały sztab szkoleniowy zostali przez Króla... zawieszeni w swoich obowiązkach.

"W związku z porażką zespołu w sobotę 18.03 br. w Tarnobrzegu z Siarką, właściciel klubu KING Szczecin, Pan Krzysztof Król postanowił zawiesić zespół, wraz ze sztabem szkoleniowym w obowiązkach, wynikających z zapisów kontraktowych" - tak brzmi stosowny komunikat.

- Lekceważąca postawa i brak zaangażowania zespołu podczas sobotniego meczu są karygodne i niedopuszczalne - powiedział Król.

ZOBACZ WIDEO Skorupski obronił karnego, ale Napoli i tak wygrało - zobacz skrót meczu [ZDJĘCIA ELEVEN]

W związku z tym treningi Kinga Szczecin zostały zawieszone, a wszyscy czekają na kolejne decyzje Króla.

Dodajmy, że aktualnie szczecinianie legitymują się bilansem 13 zwycięstw i 12 porażek. W najbliższą sobotę 25 marca we własnej hali King ma zmierzyć się z Polpharmą Starogard Gdański, czyli bezpośrednim rywalem o grę w fazie play-off.

Czy reakcja Krzysztof Króla jest słuszna?

zagłosuj, jeśli chcesz zobaczyć wyniki

Komentarze (42):

    Pokaż więcej komentarzy (39)