Najnowsze Wyniki/Kalendarz
WP SportoweFakty / Artur Lawrenc

PGE Turów z kompletem rozgrywających

Bartosz Seń
Bartosz Seń
Francis Han będzie od nowego sezonu reprezentował barwy PGE Turowa Zgorzelec. Portorykańczyk z polskim paszportem wzmocni przygraniczny klub na pozycji rozgrywającego.

Formalnie Francis Han zostanie graczem PGE Turowa Zgorzelec w najbliższy poniedziałek. Wówczas obie strony oficjalnie zwiążą się kontraktem.

30-letni Han nie jest anonimową postacią zarówno w PLK, jak i na samym Dolnym Śląsku. W sezonie 2015/2016 występował bowiem w WKS Śląsku Wrocław m.in. wraz z Denisem Ikovlevem z którym teraz spotka się również w Zgorzelcu. Han w 18 spotkaniach rozegranych we wrocławskim zespole notował średnio 5,8 pkt., 3,6 asysty i 3,2 zbiórki na mecz. W swojej karierze reprezentował również barwy Kotwicy Kołobrzeg i POLOmarket Sportino Inowrocław.

Minione rozgrywki mierzący 185 cm wzrostu zawodnik spędził w lidze portorykańskiej, gdzie w drużynie Santeros de Aguada zdobywał przeciętnie 3,6 pkt., 3,7 asysty i 1,6 w każdym spotkaniu.

W PGE Turowie Francis Han stworzy na rozegraniu duet wraz z Amerykaninem Mylesem Mackiem, który ma za sobą bardzo udany sezon w Danii. Ponadto ważne kontrakty ze zgorzeleckim zespołem posiadają: Bartosz Bochno, Jacek Jarecki, Kacper Borowski, Michał Lichnowski, David Jackson i Denis Ikovlev.

ZOBACZ WIDEO Skandal w Getafe! Trener uderzył piłkarza! [ZDJĘCIA ELEVEN]

Czy Myles Mack i Francis Han stworzą silny duet rozgrywających?

zagłosuj, jeśli chcesz zobaczyć wyniki

Komentarze (5):

Wszystkie komentarze (5)

Komentarze (5)

PRZEJDŹ NA WP.PL