WP SportoweFakty

Najnowsze Wyniki/Kalendarz
Materiały prasowe / Adrianna Antas / MKS Dąbrowa Górnicza

Zmian w Dąbrowie Górniczej ciąg dalszy. MKS ma dyrektora sportowego

Krzysztof Kaczmarczyk
Krzysztof Kaczmarczyk
Do tej pory MKS Dąbrowa Górnicza tylko tracił kadrowo. Teraz w końcu pierwszy ruch "dodatni". Marcin Cieńciała został dyrektorem sportowym zespołu z Zagłębia.

W minionym sezonie pełnił rolę menedżera ds. marketingu i PR-u. Teraz zajmie stanowisko wyższe w hierarchii. Marcin Cieńciała został bowiem dyrektorem sportowym MKS-u Dąbrowa Górnicza.

- Zdaję sobie sprawę, że spoczywa na mnie duża odpowiedzialność i czekają na mnie nowe obowiązki. Jestem jednak wdzięczny zarządowi klubu, że zdecydował się mi powierzyć tak odpowiedzialne stanowisko - mówi sam zainteresowany.

Jak do tej pory w Dąbrowie Górniczej nie było dyrektora sportowego. W klubie cały czas chcą się rozwijać, dlatego powołanie do życia takiego stanowiska.

- To dla naszej drużyny nowy ekscytujący etap i wszyscy jesteśmy gotowi wspólnie pracować na rzecz klubu - przyznaje.

ZOBACZ WIDEO Przedstawiciel ACB zdradził kulisy walki Chalidowa

Cieńciała zapowiada, że już niebawem kub ogłosi nowego trenera i pierwszych nowych zawodników. Na razie z kadrą pożegnali się Marcin Piechowicz i Przemysław Szymański. W drużynie będą również nowi gracze zagraniczni.

Dotychczasową funkcję Cieńciały przejmie natomiast Michał Kajzerek. - Za mną pierwszy rok z drużyną i nie mogłem prosić o więcej. Przede mną jeszcze wiele lekcji, ale myślę, że wykorzystałem swoje szanse, zdobyłem cenne doświadczenie i czerpię ogromną przyjemność z funkcjonowania w naszym środowisku. Dziękuję zarządowi MKS-u za zaufanie i powierzenie nowej funkcji - mówi.

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

Czy MKS zrobi kolejny "krok do przodu" w organizacji klubu?

zagłosuj, jeśli chcesz zobaczyć wyniki

Komentarze (0):