WP SportoweFakty

Najnowsze Wyniki/Kalendarz
Reuters / Gary A. Vasquez

Charles Barkley: Kyrie Irving chce odejść z Cleveland? Jest głupcem

Piotr Szarwark
Piotr Szarwark
Kyrie Irving kilkanaście dni temu oznajmił, że chce odejść z Cleveland Cavaliers i zażądał wymiany. Głos na ten temat zabrał były koszykarz, Charles Barkley.

Wiele wskazuje na to, że Kyrie Irving nie rozpocznie kolejnego sezonu w barwach Cleveland Cavaliers. Rozgrywający zażądał wymiany i trudno spodziewać się, aby Kawalerzyści próbowali zatrzymać go wbrew jego woli. Irving rzekomo ma dość pozostawania w cieniu LeBrona Jamesa. Chce odejść do zespołu, dla którego będzie mógł być prawdziwym liderem.

- Zupełnie nie rozumiem tej sytuacji - skomentował Charles Barkley. - To przecież generacja zawodników, którzy chcą grać w dobrych zespołach. Chcą łączyć siły z innymi gwiazdami. Koncepcja, w której chcą być kimś w słabym zespole jest po prostu głupia. Mam na myśli to, że celem jest przecież zwyciężanie.

Zanim LeBron James powrócił do Cleveland, Irving był pierwszoplanową postacią Cavs. Rzecz w tym, że drużyna osiągała wówczas bardzo słabe wyniki. - Gwarantuje ci, że to na pewno nie było dla niego przyjemne. A teraz chce odejść od najlepszego gracza, jakim jest James. Jeśli masz szansę grać z innymi wielkimi graczami, osiągasz połowę sukcesu - dodał aktualny ekspert telewizji TNT.

- W tej chwili jest 4-5 liczących się zespołów w NBA. Jeśli nie jesteś w jednym z nich, najzwyczajniej tracisz siedem miesięcy - zakończył.

ZOBACZ WIDEO W takich warunkach trenuje Anita Włodarczyk (WIDEO)

Czy zgadzasz się ze słowami Barkleya?

zagłosuj, jeśli chcesz zobaczyć wyniki

Komentarze (2):

    PRZEJDŹ NA WP.PL