WP SportoweFakty

Najnowsze Wyniki/Kalendarz
Facebook / BM Slam Stal / Na zdjęciu: Michał Kierlewicz

Kolejny ruch BM Slam Stal. Będą jeszcze trzy transfery

Karol Wasiek
Karol Wasiek
19-letni Michał Kierlewicz jest kolejnym nowym zawodnikiem w składzie BM Slam Stal Ostrów Wielkopolski. Klub pozyska jeszcze trzech zawodników przed rozpoczęciem sezonu 2017/2018.

Krystalizuje się skład BM Slam Stal Ostrów Wielkopolski przed zbliżającym się sezonem 2017/2018.

Do zespołu, który od poniedziałku rozpoczął treningi, dołączył kolejny nowy zawodnik. To 19-letni Michał Kierlewicz, który ostatnio występował na I-ligowych parkietach.

W zespole Elektrobud-Investment ZB Pruszków mierzący 193 centymetrów zawodnik wystąpił w 29 meczach, w których przeciętnie notował 4,4 punktu i dwie zbiórki.

Dla Kierlewicza transfer do "Stalówki" jest kolejnym krokiem do przodu w karierze. To czwarty nowy koszykarz w zespole z Ostrowa Wielkopolskiego. Wcześniej umowy podpisali Grzegorz Kulka, Grzegorz Surmacz i Michał Chyliński.

ZOBACZ WIDEO Trzecia minuta doliczonego czasu gry i gol
na wagę zwycięstwa!

Klub pozyska jeszcze trzech zawodników przed rozpoczęciem sezonu. Wzmocniona zostanie na pewno pozycja numer pięć - w tym momencie trener Emil Rajković nie dysponuje bowiem żadnym nominalnym środkowym.

- Mam nadzieję, że zamkniemy skład jak najszybciej i wprowadzimy nowych zawodników do systemu. Nie mamy za dużo czasu, bo już za kilka tygodni rozpoczniemy walkę w FIBA Europe Cup - mówi macedoński szkoleniowiec BM Slam Stal.

Czy BM Slam Stal zagra w finale w sezonie 2017/2018?

zagłosuj, jeśli chcesz zobaczyć wyniki

Komentarze (1):

    PRZEJDŹ NA WP.PL