Najnowsze Wyniki/Kalendarz
Myles McKay nie zagra jednak w AnwiluNewspix / Piotr Kieplin / Myles McKay nie zagra jednak w Anwilu

Myles McKay nie zagra w Anwilu Włocławek

Michał Wietrzycki
Michał Wietrzycki
Miał być pierwszoplanową postacią Anwilu Włocławek, a nie zagrał nawet w sparingu. Włocławski klub rozwiązał kontrakt z Mylesem McKay'em i poszukuje nowego zawodnika.

Przypomnijmy, że Myles McKay do Włocławka dotarł dopiero w ubiegły czwartek i rozpoczął rutynowe badania lekarskie. Amerykanin nie zagrał w żadnym sparingu, ponieważ okazało się, że nie może nawet trenować na pełnych obrotach. 

Amerykański rzucający opuścił cały ubiegły sezon, tłumacząc to sprawami rodzinnymi. W wywiadzie dla oficjalnej strony klubowej przyznał, że do Włocławka przyjedzie w pełni formy. Badania lekarskie wykazały, że McKay nie będzie w stanie trenować na pełnych obrotach, nie mówiąc już o grze w lidze.

Włocławski klub chciał zatrzymać zawodnika w swoich szeregach, ale w kontrakcie miałby znaleźć się zapis, że w przypadku odniesienie kontuzji, będącej konsekwencją stanu zdrowia McKaya Anwil Włocławek będzie mógł odstąpić od umowy. Na propozycję nie przystał sam zawodnik, dlatego postanowiono wykorzystać inny zapis w kontrakcie i rozwiązać całą umowę.

Nieoficjalnie możemy potwierdzić, że nazwisko nowego zawodnika pojawi się jeszcze w tym tygodniu.

ZOBACZ WIDEO #dziejesiewsporcie: Conor McGregor wyprzedził Cristiano Ronaldo

Czy sytuacja z Amerykaninem jest zaskoczeniem?

zagłosuj, jeśli chcesz zobaczyć wyniki

Komentarze (7):

Wszystkie komentarze (7)

Komentarze (7)

PRZEJDŹ NA WP.PL