Najnowsze Wyniki/Kalendarz
Kristaps Porzingis wielokrotnie popisywał się efektownymi akcjami podczas EuroBasketuPAP/EPA / SEDAT SUNA / Kristaps Porzingis wielokrotnie popisywał się efektownymi akcjami podczas EuroBasketu

EuroBasket: top 5 zagrań 3. dnia mistrzostw (wideo)

Dawid Siemieniecki
Dawid Siemieniecki
W 3. dniu EuroBasketu obyło się bez większych niespodzianek. Co prawda Rosjanie uporali się z Serbami, ale zważywszy na osłabienia tych drugich, wynik przez wielu mógł być spodziewany. Z kolei Łotysze rozgromili Belgów, a w meczu brylował ich lider.

Mowa w tym wypadku oczywiście o Kristapsie Porzingisie, który zdobył 27 punktów, do których dołożył 6 zbiórek, po dwie asysty oraz przechwyty. Jego ekipa nie miała żadnych problemów z odniesieniem pewnej wygranej nad Belgią. Łotwa zwyciężyła, aż 92:64. Dzięki temu wynikowi awansowała na drugie miejsce w grupie D. Zagranie zawodnika New York Knicks uznano za najlepszą akcję trzeciego dnia mistrzostw. Przypomnijmy, że dzień wcześniej zajął 2. pozycję.

Drugie miejsce w zastawieniu najlepszych zagrań trzeciego dnia zajął Marc Gasol, który idealnym, jednocześnie dość niekonwencjonalnym podaniem, obsłużył Fernando San Emeterio, a Hiszpanie beż żadnych problemów pokonali Czechów, 93:56.

Co osiągnie Łotwa na EuroBaskecie?

zagłosuj, jeśli chcesz zobaczyć wyniki

Komentarze (0):

Komentarze (0)

PRZEJDŹ NA WP.PL