Najnowsze Wyniki/Kalendarz
Olek Czyż Materiały prasowe / KoszKadra / Andrzej Romański / Na zdjęciu: Olek Czyż

Problemy Aleksandra Czyża. Został bez klubu

Karol Wasiek
Karol Wasiek
Aleksander Czyż ma problemy ze zdrowiem. Z tego powodu rozwiązał umowę z Giorgio Tesi Group Pistoia. - Mam nadzieję, że po rehabilitacji już niedługo będę gotowy do gry - mówi reprezentant Polski.

27-letni Aleksander Czyż od dłuższego czasu zmaga się z problemami zdrowotnymi. Miniony sezon zakończył przedwcześnie z powodu kontuzji kolana. W Stanach Zjednoczonych przeszedł operację.

Mimo wszystko koszykarz otrzymał powołanie do reprezentacji Polski. Pojawił się zgrupowaniu kadry przed EuroBasketem 2017, ale musiał je przedwcześnie opuścić.

Nie mógł trenować na 100 procent. Po rozmowie z Mike'em Taylorem uznał, że najlepszym rozwiązaniem będzie powrót do rehabilitacji. - Najlepiej będzie jak skupi się na nadchodzącym sezonie we Włoszech. Najważniejszą sprawą jest jego pełna rehabilitacja po zeszłorocznej kontuzji - mówił amerykański szkoleniowiec reprezentacji Polski.

Czyż nadal jednak zmaga się z urazem i to komplikuje także jego sytuację klubową. Zawodnik za pośrednictwem Instagrama poinformował, że rozwiązał umowę z Giorgio Tesi Group Pistoia - w tym zespole miał występować w nadchodzącym sezonie.

- Mam nadzieję, że po rehabilitacji już niedługo będę gotowy do gry - napisał reprezentant Polski.

ZOBACZ WIDEO #dziejesiewsporcie: partnerka Krychowiaka bryluje w Anglii

Czy Aleksander Czyż w sezonie 2017/2018 zagra w PLK?

zagłosuj, jeśli chcesz zobaczyć wyniki

Komentarze (3):

Komentarze (3)

×
PRZEJDŹ NA WP.PL