Najnowsze Wyniki/Kalendarz

Prus będzie operowany

Łukasz Czechowski
Łukasz Czechowski
Stanisław Prus, zawodnik Politechniki Poznańskiej, który w niedzielnym spotkaniu I ligi z Tarnovią Tarnowo Podgórne doznał kontuzji kolana, we wtorek przejdzie operację. Pierwsze badanie USG wskazuje, że koszykarz zerwał wiązadła krzyżowe, nie jest to jednak ostateczna diagnoza.

Taki uraz oznacza przynajmniej 5-miesięczny rozbrat ze sportem. Lekarz prowadzący zawodnika nie wyklucza jednak, że Prus ma jedynie kontuzję łąkotki, co skończyłoby się zabiegiem i kilkutygodniową rehabilitacją. Ostateczna diagnoza będzie postawiona po kolejnych badaniach poprzedzających operację.

Dużo lepiej ma się natomiast Marcin Stokłosa, który z powodu urazu barku także nie dograł meczu do końca. - Od jakiegoś czasu ma ten uraz, w niedzielę nadział się na jakąś zasłonę i znowu zaczął go boleć bark - powiedział Bartłomiej Tomaszewski, dyrektor sportowy Politechniki. - W poniedziałek z nim rozmawiałem i jest już w porządku, ale na pewno przyda się Marcinowi dwutygodniowa przerwa w rozgrywkach, będzie mógł się całkowicie wyleczyć.

Komentarze (0):

Komentarze (0)

PRZEJDŹ NA WP.PL