WP SportoweFakty

Najnowsze Wyniki/Kalendarz
WP SportoweFakty / Artur Lawrenc / Na zdjęciu: Boris Savović

Jego powrót na wagę sukcesu? Boris Savović znowu wybiegnie na parkiet

Karol Wasiek
Karol Wasiek
To bardzo istotna informacja przed wtorkowym meczem z Telekomem Baskets Bonn. Trener Artur Gronek będzie mógł skorzystać z usług Borisa Savovicia, który ostatnio zmagał się z urazem nadgarstka. Jego powrót ma odmienić grę mistrzów Polski.

Wejdź na TYPER.WP.PL, twórz własne ligi i typuj wyniki meczów!

W czterech ostatnich meczach Stelmet BC Zielona Góra musiał sobie radzić bez Borisa Savovicia, który zmagał się z urazem nadgarstka.

Czarnogórzec nabawił się go jeszcze w trakcie turnieju we Włoszech. Kontuzja została zaleczona, ale odnowiła się podczas spotkania z Treflem Sopot na inaugurację PLK.

Brak Savovicia mocno odbił się na grze Stelmetu BC. Mistrzowie Polski wygrali zaledwie jedno z czterech spotkań. Nie poradzili sobie w meczach z Kingiem, Arisem i Polpharmą.

Czarnogórzec czuje się już lepiej i ma pomóc drużynie w meczu z Telekomem Baskets Bonn (wtorek, 18:30). Jego powrót ma odmienić grę zespołu z Zielonej Góry. - On jest naszym podstawowym zawodnikiem. Mam nadzieję, że we wtorek nam mocno pomoże - mówił w rozmowie z WP SportoweFakty Janusz Jasiński, właściciel Stelmetu BC.

ZOBACZ WIDEO #dziejesiewsporcie: koszykarz rzucał spod własnego kosza. Efekt zaskoczył wszystkich
Czy Stelmet BC pokona Telekom Baskets Bonn?

zagłosuj, jeśli chcesz zobaczyć wyniki

Komentarze (3):