Najnowsze Wyniki/Kalendarz
Boris SavovićWP SportoweFakty / Artur Lawrenc / Na zdjęciu: Boris Savović

Stelmet BC ma problem: Boris Savović wypada z gry!

Karol Wasiek
Karol Wasiek
Nie najlepsze wieści docierają z obozu Stelmetu BC Zielona Góra. Boris Savović z powodu kontuzji nadgarstka nie zagra przez najbliższy miesiąc. Czarnogórzec w tym czasie przejdzie rehabilitację, klub szuka już zastępstwa.

30-letni Boris Savović we wtorek przeszedł specjalistyczne badania w klinice w Poznaniu. Wyniki nie są najlepsze - zawodnik ma nadwyrężone jedno z więzadeł w nadgarstku i z tego powodu nie będzie mógł grać przez najbliższy miesiąc. W tym czasie przejdzie rehabilitację, będzie także trenował indywidualnie z Jure Drakslarem.

Brak 30-letniego silnego skrzydłowego to spory problem mistrzów Polski. Savović to jeden z głównych elementów w układance Artura Gronka.

Jego problemy zdrowotne zmuszają władze Stelmetu BC Zielona Góra do działania. Mistrz Polski przegląda oferty zawodników, którzy mogliby ewentualnie dołączyć do zespołu w najbliższych dniach. "Radio Zielona Góra" informuje, że na stole jest około 10 propozycji od różnych agentów. Na dniach mamy poznać nazwisko nowego koszykarza.


ZOBACZ WIDEO: Mateusz Kusznierewicz: Pioruny waliły jeden po drugim dookoła. To były chwile grozy

Czy Stelmet BC Zielona Góra zdobędzie mistrzostwo Polski w sezonie 2017/2018?

zagłosuj, jeśli chcesz zobaczyć wyniki

Komentarze (3):

Komentarze (3)

×
PRZEJDŹ NA WP.PL