Najnowsze Wyniki/Kalendarz
Zawodnicy Charlotte Hornets Newspix / ZUMA / Zawodnicy Charlotte Hornets

NBA: Hornets bez trenera, a Gasol zapłaci karę

Dawid Siemieniecki
Dawid Siemieniecki
Problemy zdrowotne eliminują Steve'a Clifforda z prowadzenia na pewien czas Charlotte Hornets. Nie podano jednak daty jego powrotu. Za to młodszy z braci Gasol musi zapłacić 15 tysięcy dolarów kary.

Przymusowy "urlop" Clifforda

Opiekun Charlotte Hornets, Steve Clifford, na jakiś czas przestał pełnić obowiązki pierwszego szkoleniowca klubu. Spowodowane jest to stanem zdrowia 56-letniego trenera. Szczegóły nie zostały jednak ujawnione, ale może być to związane z problemami z sercem, gdyż Clifford przechodził już wcześniej operację z tym związaną.

Na ten moment rolę głównego szkoleniowca Szerszeni przejmuje więc Stephen Silas, dotychczasowy asystent. Nie jest wiadomą kwestią, jak długo będzie pełnił tę funkcję, gdyż informacja ukazała się stosunkowo nagle i wiadomo też, że Clifford odpocznie od prowadzenia drużyny przez czas nieokreślony.

Kara dla Gasola

Środkowy Memphis Grizzlies, Marc Gasol, zubożeje natomiast o 15 tysięcy dolarów. Jest to efekt kary nałożonej na 32-letniego Hiszpana. Powodem zaistniałej sytuacji jest to, że młodszy z braci nie potrafił ugryźć się w język. Po meczu z Minnesota Timberwolves, zawodnik udzielał wywiadu telewizyjnego stacji FOX Sport i użył słów powszechnie uważanych za wulgarne.

Nazr Mohammed wraca!

Choć nie na parkiet, Nazr Mohammed znów będzie pracownikiem Oklahoma City Thunder. Zajmie się on w klubie scoutingiem. Jak sam zaznaczył, w przyszłości bardzo chciałby pełnić rolę generalnego menedżera któregoś z klubów NBA. Na razie zaczyna od innej roli.

- To świetna okazja, aby poznać wszystkie aspekty biznesu i zostać w przyszłości dobrym menedżerem. Kiedy teraz ktoś zobaczy mnie w hali, już będzie wiedział co robię, czym się zajmuje - powiedział były środkowy m.in. Spurs czy właśnie Thunder.

ZOBACZ WIDEO Efektowna wygrana Lamonta Roacha. Przyszłego mistrza świata?

Czy Charlotte Hornets awansują do playoffs?

zagłosuj, jeśli chcesz zobaczyć wyniki

Komentarze (0):

Komentarze (0)

×
PRZEJDŹ NA WP.PL