Najnowsze Wyniki/Kalendarz
Michał Chyliński WP SportoweFakty / Rafał Sobierański / Michał Chyliński

BM Slam Stal z problemami, ale i ze zwycięstwem. "Nie tak to powinno wyglądać"

Krzysztof Kaczmarczyk
Krzysztof Kaczmarczyk
BM Slam Stal Ostrów Wlkp. wygrała piąty mecz w sezonie. w Gliwicach jednak łatwo nie było, bowiem beniaminek - zwłaszcza po przerwie - napędził dużo strachu faworytom. Wygrało jednak doświadczenie i lepsza egzekucja.

BM Slam Stal prowadziła w Gliwicach przez 37 minut meczu, w pewnym momencie ta przewaga sięgała nawet 20 punktów, a jednak niemal do końca musiała drżeć o końcowy sukces. - Trochę uciekła nam koncentracja i trzecia kwarta była bardzo słaba w naszym wykonani, a nie tak to powinno wyglądać - komentuje mecz Michał Chyliński, doświadczony rzucający.

W czwartej kwarcie z przewagi Stali nie zostało już nic, a GTK prowadziło 75:73. Ostatecznie jednak ostrowianie opanowali wydarzenia na parkiecie. - Myślę, że górę wzięło doświadczenie. Potrafiliśmy zatrzymać rywali w defensywie i trafić ważne rzuty. To pozwoliło nam odskoczyć i ostatecznie wygrać - dodaje.

Takie przestoje drużynie, która ponownie chce walczyć o medale, nie powinny się zdarzać. Zwłaszcza z rywalem generalnie notowanym wyraźnie niżej. - Z całym szacunkiem dla drużyny z Gliwic, to jesteśmy lepszą drużyną i powinniśmy ten wynik kontrolować do samego końca, a jednak tak nie było. Rywalom należą się jednak duże słowa uznania. Mocno walczyli o powrót do gry i to im się udało - komentuje.

ZOBACZ WIDEO: #dziejesiewsporcie: nie do wiary! Rosjanin spudłował z dwóch metrów

BM Slam Stal sięgnie po kolejny medal w PLK?

zagłosuj, jeśli chcesz zobaczyć wyniki

Komentarze (1):

  • Plotzek Zgłoś
    W tym sezonie z tak kiepską grą jaką "odwala" Stal Ostrów Wlkp, w PLK trudno będzie myśleć o medalu. Ba, może nie być nawet play off - ósemki.

    Komentarze (1)

    ×
    PRZEJDŹ NA WP.PL