Najnowsze Wyniki/Kalendarz
Armani MooreMateriały prasowe / Radosław Lacelt - fotografia / Na zdjęciu: Armani Moore

Armani Moore odchodzi ze Stelmetu BC Zielona Góra

Karol Wasiek
Karol Wasiek
Sensacyjne wieści dochodzą z obozu mistrza Polski. Armani Moore nie będzie dłużej reprezentował barw Stelmetu BC Zielona Góra. Amerykanin zgłosił się do klubu z prośbą o rozwiązanie kontraktu. Jego wniosek został pozytywnie zaopiniowany.

Kilka minut po zakończeniu spotkania z GTK Gliwice (91:90) przedstawiciele Stelmetu BC Zielona Góra poinformowali o odejściu Armaniego Moore'a, jednego z czołowych zawodników zespołu. Okazuje się, że Amerykanin sam zgłosił się do klubu z prośbą o rozwiązanie kontraktu.

- Niestety czasami w życiu bywa tak, że kto inny zawini, a kto inny będzie musiał ponieść tego konsekwencje. Tak jest właśnie w tym przypadku. Zawodnik sam poprosił o możliwość odejścia z zespołu. Na tę prośbę przystaliśmy - cytuje wypowiedź Janusza Jasińskiego oficjalna strona klubu z Zielonej Góry.

Warto odnotować, że problemy z Moorem były już wcześniej. Chodziło o kwestie wychowawcze, ale także absencję na jednym z treningów. Amerykanin nie zjawił się na zajęciach, tłumacząc to kłopotami agencyjnymi. - Zawodnik zmienił agencję. Współpraca z nią nie układała się dobrze - tłumaczy właściciel klubu.

Dla Moore'a był to drugi sezon w Stelmecie BC. Łącznie wystąpił w 58 meczach PLK, w obecnych rozgrywkach notował 7.2 punktu i 4.2 zbiórki. - Chciałbym podkreślić, że rozstajemy się z Armanim w dobrych relacjach - zapewnia Jasiński.

Moore będzie teraz grał w lidze niemieckiej, o czym poinformował Kosma Zatorski, media manager klubu z Zielonej Góry. Nam udało się ustalić, że mistrz Polski od kilku dni szuka nowego silnego skrzydłowego. Boris Savović na początku stycznia przejdzie zabieg - być może wróci do gry pod koniec marca.

ZOBACZ WIDEO Juventus lepszy od Romy, Szczęsny uratował mistrza przed stratą punktów [ZDJĘCIA ELEVEN SPORTS 1]

Czy odejście Armaniego Moore'a to duża strata dla Stelmetu BC?

zagłosuj, jeśli chcesz zobaczyć wyniki

Komentarze (12):

 • fazzzi Zgłoś
  To mamy problem;] Lubiłem Armaniego... jego entuzjazm, energetyczność... trochę nie wykorzystany potencjał... zresztą nie On jedyny miał podcięte skrzydła. Jeszcze Savović w
  Czytaj całość
  bonusie... pilne uzupełnienia na te dziury. Powodzenia Armani i dzięki za to co dałeś Stelmetowi;)
  • Azmoduss Zgłoś
   Urlep powiedział że kto się nie dostosuje to nie będzie grał albo wylatuje.Mówił tak tydzień temu.Są pierwsze ofiary
   • Reixen ZG Zgłoś
    A do jakiego klubu sie przenosi to juz nie zdążyli się zapytać? Tak szybko sie pakował? No bo jeśli idzie do klubu, który zamyka tabele w bundeslidze to powinno to też sporo dać do
    Czytaj całość
    zrozumienia.
    Wszystkie komentarze (12)

    Komentarze (12)

    ×
     Wszystkie komentarze (12)
     PRZEJDŹ NA WP.PL