WP SportoweFakty

Najnowsze Wyniki/Kalendarz
Newspix / Piotr Matusewicz / PressFocus / Na zdjęciu: David Dedek

TBV Start Lublin ma trenera na lata

Karol Wasiek
Karol Wasiek
Świetna praca Davida Dedka została doceniona przez władze TBV Startu Lublin. Słoweński trener podpisał nową, dwuletnią umowę, z możliwością przedłużenia o kolejny rok. Zespół pod jego wodzą ma duże szanse na awans do play-off w obecnym sezonie.

Na wtorkowej konferencji prasowej przedstawiciele TBV Startu poinformowali o przedłużeniu umowy z Davidem Dedkiem. Słoweński szkoleniowiec w Lublinie na mocy nowego kontraktu będzie pracował w Lublinie co najmniej przez kolejne dwa lata.

- Jestem bardzo zadowolony z jego pracy. Zależy nam, by klub był stabilny w swoim funkcjonowaniu, trener miał stabilizację w pracy, a zawodnicy komfort, a nie szukanie za każdym razem nowych wyzwań. Stąd decyzja, by przedłużyć umowę z trenerem Dedkiem - przyznał Arkadiusz Pelczar, prezes klubu.

Dedek pracuje w Lublinie już ponad rok. Pod jego wodzą zespół wygrał 20 z 45 spotkań, w obecnych rozgrywkach drużyna odniosła 12 zwycięstw. Ma ogromne szanse na awans do fazy play-off.

- Wyniki, które osiągamy i progres jaki robią zawodnicy nie byłby możliwy bez wsparcia ze strony klubu, prezesa oraz każdego z pracowników. Te osoby cały czas nam pomagają i dbają o to, żebyśmy mieli komfortowe warunki do pracy i nie martwili się o inne rzeczy niż to, co się dzieje na boisku - zaznaczył Dedek.

Dobre występy w trwających rozgrywkach zaowocowały szóstym miejscem w tabeli po 20. kolejkach i udziałem w turnieju finałowym Pucharu Polski. W piątek TBV Start zagra z Polskim Cukrem Toruń.


ZOBACZ WIDEO Jarosław Niezgoda ma szanse na mundial? Dziennikarz NC+: Absolutnie tak

Czy podpisanie nowej umowy z Davidem Dedkiem to dobry ruch TBV Startu Lublin?

zagłosuj, jeśli chcesz zobaczyć wyniki

Komentarze (5):

    Pokaż więcej komentarzy (2)