Najnowsze Wyniki/Kalendarz
Martynas Gecevicius Newspix / TOMASZ BROWARCZK / 400mm / Na zdjęciu: Martynas Gecevicius

Stelmet Enea BC osłabiony w Gliwicach

Karol Wasiek
Karol Wasiek
Mistrzowie Polski w meczu z GTK Gliwice zagrają bez Martynasa Geceviciusa, litewskiego strzelca, który w sobotę został ojcem. W ostatnich dniach z chorobami walczyli z kolei Vladimir Dragicević i Jarosław Mokros.

Po porażce w dwumeczu z AS Monaco w Basketball Champions League koszykarzom Stelmetu Enei BC Zielona Góra pozostaje walka o mistrzostwo Polski. Sytuacja w tabeli podopiecznych Andreja Urlepa nie jest jednak najlepsza, bo do prowadzącego Anwilu Włocławek tracą już kilka zwycięstw.

Na dodatek blisko są ekipy z Torunia i Ostrowa Wielkopolskiego. Zielonogórzanie nie mogą się już potknąć, jeśli chcą być w czubie tabeli przed fazą play-off.

W niedzielę mistrzowie Polski zagrają na wyjeździe z GTK. Do Gliwic zespół pojechał osłabiony. W autokarze zabrakło Martynasa Geceviciusa, który w sobotę został ojcem. Litwin uczestniczył przy narodzinach dziecka.

W ostatnich dniach z chorobami walczyli z kolei Vladimir Dragicević i Jarosław Mokros, ale oni będą do dyspozycji trenera Urlepa w niedzielnym spotkaniu.

ZOBACZ WIDEO #dziejesiewsporcie: 46-letni Jagr ma szalenie seksowną partnerkę. O 20 lat młodszą

Czy Stelmet BC wygra w Gliwicach?

zagłosuj, jeśli chcesz zobaczyć wyniki

Komentarze (1):

Komentarze (1)

×
PRZEJDŹ NA WP.PL