WP SportoweFakty

Najnowsze Wyniki/Kalendarz
Newspix / Piotr Kieplin / PressFocus / Dragicević i Koszarek

Stelmet Zielona Góra - Anwil Włocławek na żywo. Transmisja TV, stream online

Bruno Szafer
Bruno Szafer
W środę, w Energa Basket Lidze, odbędzie się kolejne półfinałowe spotkanie Stelmetu Enea BC Zielona Góra z Anwilem Włocławek. Transmisja TV na antenie Polsat Sport. Stream online w Ipla TV.

Energa Basket Liga LIVE: Stelmet Enea BC Zielona Góra - Anwil Włocławek na żywo. Gdzie oglądać transmisję TV i stream online?

W środę (16 maja) o godzinie 17:40 rozpocznie się spotkanie Stelmet Enea BC Zielona Góra - Anwil Włocławek. To już trzeci pojedynek na etapie półfinału w Energa Basket Lidze. Rywalizacja jest wyrównana. Wynik serii to 1:1. Transmisja TV z trzeciego meczu wystartuje na antenie Polsat Sport. Komentatorami tego widowiska będą: Adam Romański i Tomasz Jankowski.

Starcie Stelmet Enea BC Zielona Góra - Anwil Włocławek mozna obejrzeć także na żywo w internecie. Stream online będzie aktywny na platformie w Ipla TV. Usługa jest dostępna po wykupieniu specjalnego pakietu.

Pierwsze dwa pojedynki tej pary półfinałowej odbyły się we Włocławku. Wszystko dlatego, że Anwil wygrał rundę zasadniczą i do fazy play-off przystąpił z przewagą parkietu. Jednak podopieczni trenera Igora Milicicia zdołali wygrać tylko jedno starcie przed własną publicznością, a rywalizacja na kolejne dwa spotkania przenosi się do Zielonej Góry. Teraz to Stelmet będzie miał przewagę parkietu. Czy mistrzowie Polski wykorzystają tę okazję do awansu do finału?

Początek meczu Stelmet Enea BC Zielona Góra - Anwil Włocławek: 17:40. Transmisja TV: Polsat Sport. Stream online: Ipla TV.

ZOBACZ WIDEO Derby Madrytu dla "Królewskich"

Czy będziesz oglądać transmisję z meczu Stelmet Enea BC Zielona Góra - Anwil Włocławek?

zagłosuj, jeśli chcesz zobaczyć wyniki

Komentarze (117):

    Pokaż więcej komentarzy (114)