WP SportoweFakty

Najnowsze Wyniki/Kalendarz
Materiały prasowe / KoszKadra / Andrzej Romański / Na zdjęciu: Przemysław Karnowski

Przemysław Karnowski ma problemy ze zdrowiem. Nie zagra w reprezentacji Polski

Karol Wasiek
Karol Wasiek
Przemysław Karnowski nie zagra w dwóch najbliższych meczach (Litwa i Kosowo) reprezentacji Polski. Środkowy zmaga się z kontuzją ścięgna Achillesa.

Ostatnie miesiące nie są zbyt udane w karierze Przemysława Karnowskiego. Polak rozpoczął sezon w MoraBanc Andorrze, ale w trakcie rozgrywek przeniósł się do Montakitu Fuenlabrada. O środkowego pytały kluby z PLK, ale on wolał pozostać w Hiszpanii.

W nowym zespole Karnowski nie grał za wiele. Wystąpił w 10 meczach, w których łącznie na parkiecie spędził 85 minut (25 punktów, 13 zbiórek).

Okazuje się, że mała liczba minut była spowodowana kontuzją. Karnowski, o czym poinformował na swoim Facebooku, zmagał się z kontuzją przyczepu ścięgna Achillesa do kości piętowej.

Trener Mike Taylor powołał go na dwa najbliższe mecze (Litwa i Kosowo) w ramach eliminacji do mistrzostw świata, ale środkowy nie pojawi się na zgrupowaniu kadry. - Nie będę w stanie w tak krótkim czasie po leczeniu i zabiegach wrócić do pełnej sprawności przed zbliżającym się zgrupowaniem i meczami reprezentacji - przyznaje Karnowski.

ZOBACZ WIDEO #dziejesiewsporcie: Chojnowianka świętuje, John Terry biega o poranku

Gdzie w następnym sezonie zagra Przemysław Karnowski?

zagłosuj, jeśli chcesz zobaczyć wyniki

Komentarze (6):

    Pokaż więcej komentarzy (3)