Najnowsze Wyniki/Kalendarz
Akt złości StoglinaYouTube / SilverHawkVaquero / Akt złości Stoglina

Wybuch złości byłego gracza Stelmetu. Spektakularny wylot z parkietu

Dawid Borek
Dawid Borek
Terrell Stoglin, były gracz Stelmetu Zielona Góra, w ostatnich miesiącach grał w lidze wenezuelskiej. Jego przygoda z tymi rozgrywkami zakończyła się wielkim skandalem.

Amerykanin został zawodnikiem zielonogórskiej drużyny w trakcie sezonu 2013/2014. W barwach Stelmetu rozegrał dwa mecze, po czym jego kontrakt został rozwiązany. Taką decyzję podjęto po tym, jak w organizmie Terrella Stoglina wykryto niedozwolone środki (nieoficjalnie mówiło się o THC).

Ostatnim klubem amerykańskiego strzelca był wenezuelski Trotamundos BBC. Z zespołem tym dotarł do finału ligi, który rozstrzygał się dopiero w siódmym spotkaniu serii. W nim, przy stanie 97:86 dla Guaros de Lara, a więc na korzyść rywala drużyny Stoglina, 26-latek nie mógł znieść zbliżającej się porażki i zaprezentował spektakularny akt złości.

Stoglin wyrwał piłkę z rąk sędziego, kopnął ją w trybuny, a następnie zdjął swoją meczową koszulkę i rzucił ją na parkiet. Na koniec, tuż przed zejściem do szatni, do której wyrzucili go sędziowie, Amerykanin wymachiwał środkowym palcem w kierunku kibiców.

Komentarze (5):

 • Azmoduss Zgłoś
  To się nazywa profesjonalizm!!!
  • Maras27 Zgłoś
   Ciężko mówić o nim jako o naszym zawodniku skoro nawet nie zagrał meczu (chyba) ;)
   • Helik Zgłoś
    Panie Autorze Dawidzie Borek z Zielonej Góry... to że Torell był w Stelmecie nie znaczy by wycierać nazwą klubu podłogę! Nie rozumiem, dlaczego chcąc uzyskać kliknięcia namaszczasz
    Czytaj całość
    klub Stelmet zachowaniem nie godnym zawodnika? Bo co? Bo był 3 tygodnie z nami? A gdybyś napisał np: były zawodnik klubu YY o nazwisku XX wlazł w g..no? też liczył byś na kliknięcia a przy okazji szkalował klub YY? Druga sprawa, skoro jesteś zielonogórzaninem nie zaniżaj poziomu dziennikarstwa, nie dorównuj Ostafińskiemu... nie tłumaczy brak informacji z ZG, zostało "nabijanie" klików dla kliku grosików?
    Wszystkie komentarze (5)

    Komentarze (5)

    PRZEJDŹ NA WP.PL