Najnowsze Wyniki/Kalendarz
Jarosław ZyskowskiWP SportoweFakty / Artur Lawrenc / Jarosław Zyskowski

Sparingowo: Anwil Włocławek pokonał Legię Warszawa. Kontuzja Jarosława Zyskowskiego

Karol Wasiek
Karol Wasiek
Anwil Włocławek odniósł kolejne zwycięstwo w okresie przygotowawczym przed sezonem 2018/2019. Podopieczni Igora Milicicia pokonali Legię Warszawa 87:65. W sparingu nie wziął udziału kontuzjowany Jarosław Zyskowski. Do gry wróci za kilka tygodni.

W niedzielę, we Włocławku rozegrano pierwszy z dwóch sparingów pomiędzy Anwilem i Legią Warszawa. Mistrzowie Polski, mimo sporo braków w składzie, nie dali za dużych szans ekipie prowadzonej przez Tane Spaseva.

Włocławianie wygrali 87:65, a najlepszymi strzelcami byli Polacy: Mateusz Kostrzewski i Michał Michalak - obaj po 17 punktów. 15 dołożył Vladimir Mihailović, a 14 Rosjanin Walerij Lichodiej.

W sparingu nie wzięli udziału Kamil Łączyński (przebywa na zgrupowaniu reprezentacji Polski), Jakub Parzeński (trenuje indywidualnie) i Jarosław Zyskowski. Ten ostatni doznał na treningu złamania jednego z palców ręki i czeka go kilkutygodniowa przerwa. W połowie tygodnia drużyny powinien dołączyć Chase Simon, którego klub zakontraktował w sobotę.

Anwil Włocławek - Legia Warszawa 87:65

Anwil: Kostrzewski 17, Michalak 17, Mihailović 15, Lichodiej 14, Marković 9, Sobin 6, Szewczyk 4, Komenda 3, Wadowski 2.

ZOBACZ WIDEO: Konrad Bukowiecki o aferze dopingowej: To był szok! Nie puszczę tego płazem

Czy Anwil Włocławek zdobędzie mistrzostwo Polski w sezonie 2018/2019?

zagłosuj, jeśli chcesz zobaczyć wyniki

Komentarze (2):

 • Levybart Zgłoś
  polskikosz.pl bardziej konkretne, chociaż dużo mniejsza częstotliwość postów. Dziwi mnie tylko, że Wasiek tak się jarał Legią, jak grali na zapleczu PLK. Cuda wianki pisali. Teraz to
  Czytaj całość
  ciężko punkty wpisać. WP to jak Pudelek, więc co się dziwić.
  • Levybart Zgłoś
   Panie redaktorze. Legia jest aż tak słaba, że nie podajecie punktów graczy? Czy nie wiecie kto tam gra? Jak to rozumieć?? To samo jak jest sparing drużyny 1 ligi z 2...

   Komentarze (2)

   PRZEJDŹ NA WP.PL