Najnowsze Wyniki/Kalendarz
Kibice Anwilu WłocławekMateriały prasowe / Andrzej Romański / PLK / Kibice Anwilu Włocławek

EBL zostaje w Polsacie. Nowa formuła na Emocje.TV

Jakub Artych
Jakub Artych
Mecze Energa Basket Ligi w sezonie 2018/19 będzie można oglądać na sportowych antenach Polsatu, platformie IPLA.tv oraz w serwisie Emocje.TV. Pojawi się kilka nowości.

Przejdźmy do konkretów. Z każdej kolejki Energa Basket Ligi kibice mogą liczyć na dwie transmisje w Polsacie Sport - będą się one rozpoczynały w sobotę i w niedzielę o stałej porze - 12.30.

Spotkania o późniejszych porach będą transmitowane głównie na serwisie Emocje.TV oraz na IPLI.tv. Nowością będzie fakt, iż godziny spotkań mają się nie nakładać. Prezes Radosław Piesiewicz w tym rozwiązaniu wzoruje się na piłkarskiej Lotto Ekstraklasie, w której kibice mogą zobaczyć każdy mecz na żywo o innej porze.

- Energa Basket Liga będzie jeszcze bardziej dostępna dla kibiców. W każdej kolejce, o stałej godzinie, zobaczymy dwie transmisje w Polsacie Sport, dodatkowo przygotowany zostanie magazyn - podkreśla prezes Radosław Piesiewicz. 24-minutowy program podsumowujący kolejkę przygotuje ekipa Polsatu. Pierwszy odbędzie się już 8 października.

W tym sezonie jeszcze bardziej wzrośnie ranga Emocji.TV. Nie wszystkim kibicom podobają się jednak zmiany. Spotkania dostępne będą na zasadach subskrypcji - tygodniowej lub miesięcznej. Użytkownicy będą mogli zakupić dostęp do serwisu na okres 7 dni za kwotę 18 zł (płatność przelewem lub kartą) lub na 30 dni za 40 zł (płatność kartą). Nie będzie można wykupić pojedynczej transmisji na mecz ulubionej drużyny. Nowością będą transmisje z komentarzem.

ZOBACZ WIDEO MŚ 2018. Michał Kubiak dostał karę w wysokości 700 euro. O wszystkim dowiedział się z mediów

- Godziny rozpoczęcia spotkań nie będą się nakładały, więc będzie więcej okazji do oglądania serwisu Emocje.TV. Słuchamy opinii naszych kibiców, dlatego od tego sezonu te przekazy zostaną wzbogacone o komentarz - dodaje Radosław Piesiewicz.

Sezon 2018/2019 rozpocznie się 29 września meczem o Superpuchar Polski.
Spotkanie Anwilu z Polskim Cukrem odbędzie się w Gnieźnie.

Inauguracja rozgrywek natomiast zaplanowana jest na 6 października. Spójnia Stargard podejmie Kinga Szczecin, a w niedzielę 7 października zobaczymy starcie Arki Gdynia z Anwilem Włocławek. Oba mecze o godz. 12.30 transmitowane będą w Polsat Sport HD.

Czy podobają ci się nowe zasady transmisji meczów EBL?

zagłosuj, jeśli chcesz zobaczyć wyniki

Komentarze (17):

Wszystkie komentarze (17)

Komentarze (17)

    Wszystkie komentarze (17)
    PRZEJDŹ NA WP.PL