Najnowsze Wyniki/Kalendarz
Boris Savović Newspix / Tomasz Browarczyk / Na zdjęciu: Boris Savović

Sensacyjny ruch w Stelmecie. Boris Savović za burtą!

Dawid Borek
Dawid Borek
Boris Savović nie jest już zawodnikiem Stelmetu Enei BC Zielona Góra. Jego kontrakt został rozwiązany za porozumieniem stron. To sensacyjny ruch.

"Świetna forma Borisa Savovicia. To najlepszy gracz Stelmetu Enei BC Zielona Góra" - pisaliśmy o Borisu Savoviciu pod koniec października. Czarnogórzec był czołową postacią Stelmetu Enei BC Zielona Góra zarówno w Energa Basket Lidze, jak i lidze VTB. Jego odejście jest wielkim szokiem.

- W sobotę odbyła się rada nadzorcza spółki zarządzającej klubem. Podczas spotkania zostały między innymi podsumowane ostatnie tygodnie w wykonaniu naszej drużyny, został też przedstawiony pewien plan na przyszłość. Po wnikliwej analizie rada podjęła decyzję o rozstaniu z Borisem Savoviciemem. Zostało podpisane stosowne, obustronne porozumienie z zawodnikiem i agencją. Dziękujemy Borisowi za ponad rok współpracy i gry dla naszego klubu - komentuje Janusz Jasiński, właściciel zielonogórskiego klubu.

31-letni podkoszowy rozegrał w biało-zielonych barwach 45 meczów. W trwającym sezonie notował średnio 14,2 punktu i 5,6 zbiórki (EBL + VTB). - Chciałbym podziękować całej organizacji, a także wszystkim fanom naszego zespołu za wspaniałe 1,5 roku, które spędziłem w Zielonej Górze. Mam nadzieję, że klub odzyska mistrzostwo Polski. Będę nadal śledził poczynania moich kolegów - mówi Boris Savović.

Stelmet Enea BC zapowiada, że w najbliższej przyszłości dokona ruchów kadrowych. W niedzielę, z Chimkami Moskwa, zielonogórzanie zagrają w sporym osłabieniu. Nie ma już Savovicia, a kontuzjowany jest Markel Starks.

ZOBACZ WIDEO Serie A: koncertowa gra Polaków! Gole Milika i Zielińskiego. Napoli rozbiło Frosinone [ZDJĘCIA ELEVEN SPORTS]

Czy jesteś zaskoczona/y tym ruchem?

zagłosuj, jeśli chcesz zobaczyć wyniki

Komentarze (29):

Wszystkie komentarze (29)

Komentarze (29)

×
    Wszystkie komentarze (29)
    PRZEJDŹ NA WP.PL